گلایه شهروندان از وضعیت وادی تازه آباد رشت
گلایه شهروندان از وضعیت وادی تازه آباد رشت
رئیس شورای اسلامي شهر رشت با انتقاد از وضعیت تازه آباد رشت گفت: برخی از شهروندان به واسطه وجود علف‌های هرز و عدم توجه به نظافت در وادی تازه‌آباد رشت گلایه دارند.

به گزارش تیتر گیلان، محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت ظهر امروز در یک‌صد و سی و پنجمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت با تسلیت فرارسیدن ماه محرم اظهار کرد: محرم ماه قیام و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان است و یکی از مهم‌ترین درس‌های قیام بزرگ امام حسین(ع)، درس آزادگی و ایستادگی در برابر دشمنان است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از تلاش‌های شهردار رشت در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی افزود: انتظار داریم در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان فضاسازی مناسب شهری به‌منظور استقبال از هیئت‌های عزاداری انجام شود و اگر برخی از مسیرها برای برپایی عزای حسینی به‌خوبی سیاه‌پوش نشده موردتوجه قرار بگیرد.

کارگرنیا به انتقاد جمعی از شهروندان پیرامون عدم جمع‌آوری زباله‌ها در برخی از محلات رشت اشاره کرد و گفت: این موضوع را از مدیران مناطق پیگیر شدیم و متوجه شدم که کمبود نیرو یکی از دلایل رقم‌خوردن این مشکل است و شهردار رشت در صورت نیاز به نیرو در این حوزه به شورا اطلاع دهد تا تمهیدات لازم اندیشیده شود و خدای‌ناکرده باتوجه‌به گرمای شدید هوا از این بابت مشکلی برای شهروندان شریف رشت ایجاد نشود.

وی با اشاره به گلایه شهروندان پیرامون وضعیت وادی تازه‌آباد رشت تصریح کرد: برخی از شهروندان به‌واسطه وجود علف‌های هرز و عدم توجه به نظافت در وادی تازه‌آباد رشت گلایه‌مند هستند و انتظار می‌رود این دغدغه برطرف شود.

رحیم شوقی شهردار رشت نیز با قدردانی از حمایت و نظارت شورای شهر رشت در اجرای پروژه‌های عمرانی بالاخص طرح میثاق افزود: حجم کار بسیار بالاست و تمام تلاش ما این است که دغدغه‌های منتخبین مردم رشت در شورا پیرامون مباحث مختلف برطرف شود.

شوقی با تأکید به اینکه پیرامون جمع‌آوری زباله از محلات مختلف رشت حتماً تأکیدات لازم انجام می‌شود، گفت: برای اجرای برنامه‌های زیر ساختی در راستای پُر کردن اوقات فراغت فرزندان عزیز این شهر نیز در حد توان کمک می‌کنیم.