اجرای پویش اطعام و احسان حسینی با محوریت مراکز نیکوکاری در استان گیلان
اجرای پویش اطعام و احسان حسینی با محوریت مراکز نیکوکاری در استان گیلان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، گفت: همزمان با ایام محرم و صفر، پویش اطعام و احسان حسینی با محوریت مراکز نیکوکاری اجرا می گردد.
به گزارش پایگاه خبری تیتر گیلان، سید مجتبی جلالی پور “مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان”، با بیان اینکه امسال پویش احسان و اطعام حسینی با تولیت مراکز نیکوکاری اجرا می گردد، گفت: در این پویش کمیته امداد امام”ره” با بهره گیری از بسیج حداکثری ظرفیت های مردمی از جمله مراکز نیکوکاری، خیریه‌های معتبر، هیأت های مذهبی، مساجد و حسینیه ها، مواکب، گروه‌های جهادی و سایر تشکل های مردمی نسبت به اجرای این طرح اقدام می گردد.
وی، با اشاره به اطعام نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر در قالب اطعام حسینی، گفت: سال گذشته حدود ۳۶۴ هزار پُرس غذای گرم به ارزش تقریبی ۳۶ میلیارد تومان طبخ و بین نیازمندان توزیع گردید.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، در ادامه به اجرای طرح احسان حسینی اشاره کرد و افزود: این طرح با محوریت توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان اجرا می گردد که در سال گذشته بیش از ۸ هزار بسته معیشتی به ارزش حدود ۴ میلیارد تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع گردید.
جلالی پور ضمن تقدیر از مشارکت همیشگی مردم در امور خیریه و نیکوکاری، گفت: مردم خیّر گیلان می توانند نذورات خود را به شماره کارت ۷۶۷۸-۹۹۹۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ و یا شماره حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ نزد بانک ملّی واریز نمایند و یا از طرق کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.