مدافعان سلامت گیلان پای ثابت خلق حماسه ها
مدافعان سلامت گیلان پای ثابت خلق حماسه ها
مدافعان سلامت گیلانی در دومین مرحله از انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری نیز در شعبات سیار مستقر در مراکز سلامت محور حضور یافتند و در خلق حماسه سیاسی انتخابات با ایرانیان سهیم شدند.

به گزارش تیتر گیلان، انتخابات ریاست جمهوری در استان گیلان بر خلاف دور نخست آن با حضور چشمگیر و پر شورتر گیلانیان از جمله مدافعان سلامت همراه بوده است.

مدافعان سلامت گیلانی که پیشنه انها در دوران دفاع مقدس، بحران کرونا و دیگر بحران ها نشان دهنده حضور حماسی و ماندگار آنها در تاریخ سراسر دلاورمردی و عزتمندی ایرانیان بوده بار دیگر امروز در خلق حماسه سیاسی انتخابات در دفتر انقلاب اسلامی خوش درخشیدند.

مراکز سلامت محور گیلان به ویژه مراکز اموزشی درمانی رازی، ۱۷ شهریور، پورسینا و سایر مراکز سطح شهر رشت امروز در دومین مرحله از انتخابات ریاست جمهور چهاردهم مملو از حضور مدافعان سلامت گیلانی، بیماران و همراهان آنها بود.

پزشکان، پرستاران، پیراپزکان، کارکنان، بیماران و همراهان آنها امروز در شعبات سیار اخذ رأی در بیمارستان های و مراکز اموزشی درمانی رازی رشت حضور یافتند و با انتخاب نامزد اصلح، کار نیمه تمام هفته پیش خود را به اتمام رساندند.

مدافعان سلامت گیلانی گفته اند: « حضور در انتخابات و انتخاب بالاترین مقام اجرایی در کشور توسط مردم، یک احترام به شهروندان است که در خیلی از کشورها دیده نیمشود»

به گفته مدافعان سلامت گیلانی، حضور موثر و انتخاب نامزد اصلح ریاست جمهوری می تواند ترسم کننده آینده ای روشن برای کشور از جمله در نظام سلامت است و باید این قشر فرهیخته از جمعیت حماسه ساز ایرانی نیز نقش خود را به درستی ایفا کنند.

بیماران و همراهان آنها نیز در حاشیه برگزاری انتخابات در مراکز سلامت محور گفته اند: « امروز آنها بر حسب وظیفه در انتخابات حضور یافته و فردا  نیز از رئیس جمهور انتظار دارند تا سطح زیرساختهای درمانی، تجهیزاتی، میزان متخصص و همچنین توجه به مراکز کمتر توسعه یافته نظام سلامت مورد توجه رئیس جمهور و دولت وی باشد.»

کادر بهداشت و درمان از ابتدای شکل‌گیری انقلاب و در برهه‌های حساس مثل جنگ تحمیلی و شیوع ویروس کرونا، پا به پای آحاد جامعه ایفای نقش داشته و اکنون نیز خود را موظف می‌دانند با حضور حداکثری خود و انتخاب فرد اصلح، متناسب با شاخصه‌های اعلام شده از طرف رهبر معظم انقلاب، همچون گذشته نقش ماندگار خود را به اثبات برساند.

مدافعان سلامت گیلانی در انتخابات امروز ریاست جمهور چهاردهم نیز ثابت کردند پای کار نظام و انقلاب و ایرانشان هستند و در وفای عهد خود به ارمان های بلند ایران و ارزش های آن چیزی کم نمی گذارند.