دوره ذلت تمام شده است/ به عقب برنمی‌گردیم
دوره ذلت تمام شده است/ به عقب برنمی‌گردیم
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر اینکه ما دیگر به عقب بر نمی‌گردیم و برای عزتمان می‌جنگیم، گفت: برای اینکه عزت ملت ایران مستدام باشد باید به دنبال فردی باشیم که این عزت در او وجود دارد و هرگز در مقابل اجنبی‌ها گردن کج نمی‌کند.
به گزارش تیتر گیلان، مهدی فلاح نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی در اجتماع بزرگ حامیان سعید جلیلی در ورزشگاه عضدی رشت با بیان اینکه دولت‌های قبل با دروغ عزت ملت ایران را گروگان گرفتند، اظهار کرد: دولت اصلاحات در حین مذاکره با دشمنان انقلاب اسلامی گفتند آمریکا با یک دکمه می‌تواند تمام نیروهای دفاعی ما را از بین ببرد، آگاه باشید که دیگر دوره ذلت تمام شده است.
وی با اشاره بر اینکه شهیدی آمد به ما اخلاق مداری را آموخت گفت: ایت الله رئیسی، رئیس جمهوری بود که بر موازین اسلامی آگاه بود و عمل میکرد، همانگونه که پیامبر اکرم فرمود من برای مکارم اخلاقی آمدم، او به ما یاد داد به هر وسیله‌ای به هدف نرسیم حتی اگر مثله سال ۹۶ بازنده شویم.
فلاح با تاکید بر اینکه ما دیگر به عقب بر نمی‌گردیم و برای عزتمان میجنگیم افزود: برای اینکه این عزت ما مستدام باشد باید دنبال فردی باشیم که این عزت در او وجود دارد و در مقابل اجنبی گردن کج نمی‌کند.
وی با بیان اینکه یک فرد مصمم جمعی را به حرکت وامیدارد و جمع مصمم جهان را متحول می‌کند تصریح کرد: در این فرصت باقیمانده برای کسانی که مردد هستند تبیین کنید و عملکرد هشت ساله دولت غرب گرا و خدمات ۳ساله رئیس جمهور شهید را برای دیگران با مقایسه نشان دهید.
فلاح دروغ، تهمت و لجن‌پراکنی جبهه غرب گرا را از رذایل اخلاقی آنها برشمرد و گفت: امروزمی‌بینید که چگونه جریان انقلابی و نیروی‌های جبهه انقلاب را تخریب میکنند، امرز تکلیف بر ما این است که متحدانه عزم‌مان را جزم کنیم تا به یاری خدا و مدد اهل بیت انشاءالله با نیت‌های پاک و قدم‌های استوار دلهای مرد به سمت گزینه اصلح هدایت شود و آن اتفاق خوب رقم بخورد.