عملیات سپاه مظهری از قدرت ایران در میدان و دیپلماسی / حمایت قاطع داداشی از استاندار گیلان
عملیات سپاه مظهری از قدرت ایران در میدان و دیپلماسی / حمایت قاطع داداشی از استاندار گیلان
نماینده منتخب مردم آستارا در مجلس دوازدهم ضمن تقدیر از موفقیت دیپلماتیک و میدانی جمهوری اسلامی ایران در عملیات وعده صادق، از مدیریت موفق استاندار نیز در گیلان تقدیر و حمایت کرد.

ولی داداشی نماینده منتخب مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با تقدیر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌پاس اقدام تنبیهی علیه رژیم صهیونیستی در عملیات وعده صادق، اظهار کرد: عملیات سپاه پاسداران مظهری از قدرت ایران در میدان و دیپلماسی فعال بود.

وی با اشاره به توفیقات دولت سیزدهم در بسیاری از ابعاد ازجمله دفاعی و نظامی، افزود: جمهوری اسلامی ایران در سایه وحدت و همدلی در دوره کنونی به یکی از پرقدرت‌ترین دولت‌های دوران پس از انقلاب در بین مردم شناخته می‌شود.

نماینده منتخب مردم آستارا در مجلس دوازدهم با اشاره به دیگر اقدامات دولت در حوزه حکمرانی، گفت: مردمی سازی حکمرانی در کشور و استان گیلان از دیگر محاسن دولت سیزدهم است و موجب افزایش اعتماد مردم به دولت تاکنون شده است.

داداشی با ابراز رضایتمندی از سازمان‌دهی مطلوب ظرفیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های صحیح در جهت توسعه استان گیلان، تصریح کرد: مسیر پیشرفت و توسعه استان گیلان از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون به‌درستی ریل‌گذاری شده و امیدبخش است.

وی بر ضرورت حفظ و استمرار شیوه کنونی مدیریت عالی در استان گیلان تأکید کرد و گفت: اشرافیت کلی بر استان و هدایت طرح‌های عمرانی و فنی در استان به‌ویژه شهرستان آستارا بیانگر مسیر صحیح و درست مدیریت در استان است و باید تداوم داشته باشد.

پایان پیام/