تجلیل معاون تجاری منطقه گیلان از زحمات همکاران و روسای مراکز مخابراتی رشت
تجلیل معاون تجاری منطقه گیلان از زحمات همکاران و روسای مراکز مخابراتی رشت
از سوی معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه گیلان با هدف بهبود روابط کاری و ارتقای سطح انگیزش کارکنان از زحمات مدیران و روسای مراکز مخابراتی شهرستان رشت تجلیل بعمل آمد.

به گزارش تیتر گیلان، دکتر گشتاسب خدابخش در این مراسم با تجلیل از تلاش های همکاران هدف از اینگونه جلسات را ایجاد فضای کاری مثبت، کارامد و پر از نوآوری وارتقای سطح انگیزش و بهبود روابط کاری کارکنان بیان کرد .
وی افزود : تقدیر و‌تشکر از زحمات همکاران که باعث ایجاد همدلی و همبستگی شده و می تواند ما را در رسیدن به اهداف و برنامه های مخابرات منطقه و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان یاری نماید.
گفتنی است: در این جلسه از زحمات جمعی از مدیران و روسای مراکز مخابراتی شهرستان رشت از جمله مهندس اسماعیل شمس درخشان مدیر فناوری اطلاعات منطقه ، محمدحبیبی رئیس مرکز شهید قندی( ۳ رشت) ، دانیال نهی قناد رئیس مرکز شهید میرزاکوچک(۵ رشت)، منصور جمالی مرکز شهید روبیاتی( ۶ رشت) ، عباس مهمان نواز رئیس مرکز شهید محبی (۷ رشت) و حسن قدرتی (کارشناس مدیریت فنی شهرستان رشت) را با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیرکرد.
شایان ذکر است در این جلسه مدیریت مخابرات مرکز استان، رئیس اداره بازاریابی و فروش تجاری و رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان نیز حضور داشتند.