بازدید میدانی دکتر آشوبی از دانشکده پزشکی تا گفت‌وگوی صمیمانه با جمعی از اساتید و کارکنان
بازدید میدانی دکتر آشوبی از دانشکده پزشکی تا گفت‌وگوی صمیمانه با جمعی از اساتید و کارکنان
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور میدانی در دانشکده پزشکی با تعدادی از اساتید، اعضای هیئت علمی و کارکنان صمیمانه گفت‌وگو کرد و در جریان امور دانشکده قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تیتر گیلان، دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه تعدادی از معاونین دانشگاه امروز در دانشکده پزشکی حضور یافت و از بخش‌های مختلف آموزشی و پشتبانی آن بازدید کرد.

وی در جریان بازدید از بخش‌های مختلف دانشکده پزشکی، با کارکنان دانشکده نیز به گفت‌وگو نشست و پس از بررسی‌ها، بر رفع دغدغه‌ها و مطالبات آن‌ها تاکید و ضمن گفت‌وگو با تعدادی از اساتید و اعضای هیئت علمی در جریان توانمندی‌ها و نیازمندی‌های آن‌ها قرار گرفت.
همچنین در جریان این بازدید، نظام آموزشی دانشکده مورد بررسی و بر رفع کمبودها و نواقص تاکید شد.
در جریان این بازدید دکتر آشوبی در جمع گروهی از اعضای هیئت علمی دانشکده پزشکی از عزم دانشگاه برای حل مشکلات آموزشی، معیشتی و رفاهی با توسعه مشارکت خبر داد.
به گفته سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بودجه و منابع اعتباری در کشور به وفور وجود دارد، اما باید با شناخت دقیق بودجه، نیاز‌ها و اولویت بندی، در جهت جذب و تحقق آن‌ها تلاش کرد.
گفتنی‌است دکتر آشوبی همچنین بر ضرورت تعامل همه‌جانبه تاکید کرد و افزود: حل مشکلات نظام سلامت استان نیازمند یاری همه‌جانبه است.