رزمایش سیاسی نعمت ولایت در بیش از ۸۰ مسجد رشت
رزمایش سیاسی نعمت ولایت در بیش از ۸۰ مسجد رشت
مسئول سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به برنامه‌های سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت در ایام ماه مبارک رمضان گفت: رزمایش سیاسی و نشست‌های روشنگری در بیش از ۸۰ مسجد هدف شهرستان رشت برگزار می‌شود.

به گزارش تیتر گیلان، سید صادق آقازاده در گفتگو با خبرنگاران با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام علی علیه‌السلام اظهار کرد: در ماه رمضان تقوای مومن به میزان بالایی تقویت می‌شود و لازم است تا در این ماه از هرگونه گناه پرهیز شود.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصتی برای تمرین بندگی است، گفت: ماه رمضان فرصتی بی‌بدیل برای توبه، طهارت، خلوص و توجه به ابعاد اجتماعی و سیاسی تقوا است.

مسئول سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به برنامه‌های سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت در ایام ماه مبارک رمضان افزود: رزمایش سیاسی و نشست‌های روشنگری در بیش از ۸۰ مسجد هدف شهرستان رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جامعه هدف این نشست ها جوانان و نوجوانان هستند، گفت: حضور در مدارس و دانشگاه‌ها برای نشست های روشنگری و بصیرت افزایی از دیگر برنامه‌های سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت می باشد.

آقازاده با اشاره به اهمیت بصیرت افزایی در زمینه روز جهانی قدس نیز گفت: به جرات می‌توان گفت رژیم‌صهیونیستی امروز در شکننده‌ترین و متزلزل‌ترین شرایط خود قرار دارد و این شکنندگی را ساکنان سرزمین اشغالی کاملا احساس کرده‌اند تا آنجایی که صدای خود صهیونیست‌ها را نیز در آورده است و این خشم آنها بعد از روز قدس نیز چندین برابر خواهد شد.

انتهای پیام/