موافقت شورا با پرداخت کمک مالی به تیم داماش
موافقت شورا با پرداخت کمک مالی به تیم داماش
رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه به واسطه حمایت از تیم فوتبال داماش، مجموعه مدیریت شهری رشت با پرداخت کمک مالی به این تیم موافقت کردند، گفت: اعضای شورا با لایحه کمک مالی به مبلغ پانصد میلیون تومان به تیم فوتبال داماش موافقت کردند.
به گزارشتیتر گیلان، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت ظهر امروز در یکصد و سی و سومین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت با گرامی داشت یادوخاطره شهدای گرانقدر بالاخص شهید خدمت حضرت آیت الله رئیسی و با قدردانی از حضور و همراهی همیشگی اصحاب رسانه اظهار کرد: اصحاب پُرتلاش رسانه با قلم رسای خود تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری را به سمع و اطلاع شهروندان فهیم رشت می‌رسانند.
وی به انتخابات پیش رو ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که باید برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تلاش کنیم تا فردی اصلح انتخاب شود و امیدوارم همه ما بتوانیم به سهم خودمان نقشی سازنده در این مهم داشته باشیم. رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از تلاش‌های انجام شده توسط شهرداری رشت در راستای جمع آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در این شهر افزود: انتظار داریم که این مبحث بیش‌ از پیش مورد توجه شهردار و سازمان پسماند باشد،‌ البته دغدغه‌هایی که حامیان حیوانات نیز در راستای جمع آوری اصولی و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب دارند نیز مورد توجه باشد.به گفته کارگرنیا،‌ گاها چون شاهد عدم جمع آوری صحیح این حیوانات هستیم نگرانی‌هایی توسط حامیان حیوانات رقم می‌خورد و انتظار داریم با خرید لوازم مخصوص نسبت به جمع آوری سگ‌های بلاصاحب اقدام شود تا حیوانات در حین جمع آوری آسیب نبینند.
وی با اشاره به وضعیت پل‌های عابر پیاده مکانیزه در رشت بیان کرد: پیمانکار درباره پل میدان جانبازان اقدامات خوبی انجام داده و انتظار داریم دیگر پل‌های عابر پیاده نیز رفع مشکل شود تا شهروندان در زمان استفاده از پل‌های عابر پیاده مکانیزه با مشکل مواجه نباشند. رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به لایحه کمک مالی به تیم فوتبال داماش رشت تصریح کرد: تیم فوتبال داماش موفق شد تا با کسب نتیجه تساوی، سهمیه فوتبال رشت را در لیگ یک حفظ کند و این مهم موجب خرسندی بسیاری از شهروندان رشت شد و در این راستا لایحه‌ای به مبلغ پانصد میلیون تومان به منظور پرداخت پاداش به بازیکنان و کادر فنی این تیم به شورا ارسال شد که آن را به رای می‌گذاریم. به گزارش فارس، اعضای شورا با لایحه کمک مالی به تیم فوتبال داماش رشت به مبلغ پانصد میلیون تومان موافقت کردند. تفریغ بودجه سال ۱۴۰۲ شورای اسلامی شهر رشت در جلسه علنی شورا بررسی و مورد موافقت قرار گرفت. همچنین اعضای شورا موافقت خود را با برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران همزمان با هفدهم مرداد مصادف با روز خبرنگار اعلام کردند.