حضور رسانه‌های مطالبه‌گر در شهرک چوبی امامزاده ابراهیم شفت
حضور رسانه‌های مطالبه‌گر در شهرک چوبی امامزاده ابراهیم شفت
کاروانی از خبرنگاران داوطلب، اصحاب رسانه مطالبه گر و نمایندگان خبرگزاری های کشور جهت بازدید میدانی و پیگیری مطالبات مردم در شهرک چوبی سوخته امامزاده ابراهیم شفت حضور یافتند.
به گزارش تیتر گیلان، کاروانی از خبرنگاران آزاد داوطلب، اصحاب رسانه مطالبه‌گر و نمایندگان خبرگزاری های کشور در گیلان به همت سازمان بسیج رسانه استان جهت بازدید میدانی و پیگیری مطالبات مردم در شهرک چوبی نیمه سوخته امامزاده ابراهیم شفت که مقصد گردشگری طبیعی و مذهبی در شمال ایران است، حضور یافتند.
این کاروان رسانه‌ای که در قالب تور یک روزه به قطب گردشگری شهرستان کم برخوردار شفت در استان گیلان اعزام شده اند، مشتمل بر دستکم ۲۰ رسانه، فعال مجازی و خبرنگار داوطلب هستند که قرار است با پایش میدانی و ارزیابی محیطی، سلسله گزارش‌هایی را از شهرک نیمه سوخته امامزاده ابراهیم شفت، خدمات ارائه شده دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان، امکانات و ملزومات روزانه و طولانی مدت مورد نیاز سانحه‌دیدگان و دیگر چالش‌های مرتبط تهیه و در رسانه‌ها، منتشر کنند.
بامداد پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه امسال بود که شهرک چوبی امامزاده ابراهیم شفت برای پنجمین بار طی ۴۰ سال اخیر طعمه حریق شد که در اثر آن ۳۸۹ واحد مسکونی و تجاری در قالب ۱۲۰ ساختمان کامل تخریب شدند.