بیان توفیقات نظام اسلامی یک فریضه و جهاد است
بیان توفیقات نظام اسلامی یک فریضه و جهاد است
عضو مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت ترویج دستاوردهای نظام تأکید کرد و گفت: بیان توفیقات نظام اسلامی یک فریضه و جهاد است.

به گزارش تیتر گیلان، آیت الله سید علی حسینی اشکوری عضو مجلس خبرگان رهبری عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با اشاره به نقش مهم رسانه و خبرنگاران، اظهار کرد: خبرنگاران مسوولیت سنگینی در جامعه بر عهده دارند و بار سنگین صداقت و امانت را بر دوش می کشند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه در انتشار اخبار و اطلاعات صداقت و امانت را مد نظر قرار می دهند، افزود: در انعکاس اخبار ضمن در نظر گرفتن مولفه صداقت و امانت، اثرگذاری و بی اثری آن باید ملاک عمل باشد.

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در گیلان بر لزوم حفظ منزلت و شانیت افراد تأکید کرد و افزود:  آبروی اشخاص و ارزش‌های نظام در انتشار اخبار باید مورد توجه قرار بگیرد.

آیت الله حسینی اشکوری خبرنگاران را متولیان ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه برشمرد و گفت: خبرنگاران سفیران جهاد تبیین هستند و باید در این بخش جهادی عمل کنند.

وی تبیین جذابیت ها، دستاوردها و توفیقات نظام اسلامی را فریضه فوری و جهاد دانست و افزود: اصحاب رسانه باید مقوله مشارکت در انتخابات در چنین برهه حساس انقلاب همچون دستاوردهای نظام تبیین و تشریح کنند.

عضو گیلانی مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات، گفت: همه مردم و معتمدین همچون رسانه‌ها در ترویج و تشویق مردم به صحنه انتخابات مسوول هستند.

پایان پیام/