مدیر مجتمع دخانیات گیلان: سربازان حوزه صنعت و خودکفایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات شرکت می‌کنند
مدیر مجتمع دخانیات گیلان: سربازان حوزه صنعت و خودکفایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات شرکت می‌کنند
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و مبعث حضرت رسول اکرم (ص) جشنی در دخانیات گیلان برگزار شد.

به گزارش تیتر گیلان، به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و مبعث حضرت رسول اکرم (ص) جشنی با حضور مهندس شهیار وهابی مدیر مجتمع دخانیات گیلان، کیا عاشوری فرماندار رشت، سردار بایرامی رئیس ستاد ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور، سرهنگ اسکندری رئیس بسیج کارگری استان، سرهنگ دائی فرماندهی محترم حوزه اداره کارگری شهرستان رشت و هیئت همراه و دکتر پهلوان معاون محترم اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مهندس‌پور موسی مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت برگزار شد.

در این مراسم مهندس وهابی مدیر مجتمع دخانیات گیلان در سخنانی با عرض خیرمقدم به میهمانان و همکاران محترم و تبریک ایام الله مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، اعیاد شعبانیه و عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص)، ۲۲ بهمن را یادآور حماسه‌ای جاوید و خیزش مردمی آزاده برای رهایی از بند استکبار در قرن حاضر دانسته و این را حاصل تفکر عظیم رهبر کبیر انقلاب دانستند.

همچنین وی نقش شهدا، ایثارگران محترم و معزز را در این پیروزی برجسته و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را جهت تحقق اهداف عالی کشور بسیار مهم عنوان دانست و گفت: ما سربازان حوزه صنعت و خودکفایی نیز در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و پای صندوق‌های رای شرکت نموده تا بار دیگر موجبات ناامیدی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام را فراهم خواهیم آورد.

سردار بایرامی نیز ضمن تبریک مجدد این ایام مبارک، مطالبی را با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی، دستاوردها و پیشرفتهای آن، تفکر شکست خورده‌ی درباری و اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد.

پایان پیام/