۱۰۷ هزار گیلانی عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان
۱۰۷ هزار گیلانی عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان با اشاره به سیمای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، اظهار کرد: جامعه هدف صندوق در گیلان ۴۰۷ هزار روستایی و عشایر است که تاکنون ۱۰۷ هزار نفر تحت پوشش هستند.

به گزارش تیتر گیلان، عصر امروز همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان با حضور سجاد طاهری معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر کشور در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

یزدان شعبانی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان در این نشست با اشاره به سیمای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، اظهار کرد: جامعه هدف صندوق در گیلان ۴۰۷ هزار روستایی و عشایر است که تاکنون ۱۰۷ هزار نفر تحت پوشش هستند.

وی با بیان اینکه در تلاشیم تا جمعیت بیشتری از جامعه روستائیان، عشایر و کشاورزان را تحت پوشش بیمه اجتماعی دربیاوریم، افزود: از این تعداد، ۷۰۰۰ خانوار مستمری‌بگیر در بخش‌های فوت، بازنشستگی و ازکارافتادگی هستند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان با اشاره به آینده روشن صندوق بیمه کشاورزان، گفت: به دنبال تأمین رفاه و معیشت و آینده قشر نجیب و مولد کشاورز، روستایی و عشایر هستیم.

شعبانی از پایداری این صندوق خبر داد و گفت: این صندوق با اقدامات علمی و مدیریتی مسئولان رده‌بالای خود تأمین‌کننده خدمات شایسته به بیش از دو دهه آینده خواهد بود.

افزایش سطح رفاه کشاورزان و روستائیان با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی

علی پناه معاون امور تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان نیز در این همایش با اشاره به ارتباط خوب شورای تعاون در استان گیلان، اظهار کرد: با تلاش و هم‌افزایی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، سطح رفاه مردم افزایش‌یافته است.

گفتنی است در پایان این نشست از کارگزاران موفق صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان تقدیر و تجلیل شد.

پایان پیام/