دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ انتخابات یکی از دستاوردهای مهم این انقلاب است
دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ انتخابات یکی از دستاوردهای مهم این انقلاب است
فرمانده سپاه شفت گفت: برگزاری انتخابات‌های متعدّد در کشور از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون، در راستای تحقق بخشیدن به نقش تعیین کننده مردمی است.

به گزارش تیتر گیلان، سرهنگ پاسدار احمدنقدپور فرمانده سپاه شفت در جمع اهالی روستای چماچا گفت : پیروزی انقلاب اسلامی در ایران منشاء بسیاری از پیشرفت ها و دستاوردها در حوزه های مختلف علمی ، پزشکی ، نظامی ، سیاسی ، اقتصادی ، ورزشی و غیره شده که در سایه ایمان به خدا و اتکا به توان داخلی به دست آمده است.

نقدپور با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است ، افزود : تبیین دستاوردهای عظیم و منحصر به فرد انقلاب اسلامی رسالت مهمی است که پایگاههای بسیج و قرارگاه‌های محله اسلامی باید به آن بپردازند و ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین این دستاوردها می باشد.

فرمانده سپاه شفت همچنین در بخش دیگری از سخنرانی خود با اشاره به انتخابات پیش رو و نقش مردم ، افزود : برگزاری انتخابات‌های متعدّد در کشور از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون، در راستای تحقق بخشیدن به نقش تعیین کننده مردمی است.

وی همچنین با اشاره به فرمایشات مکرر امامین انقلاب نسبت به لزوم حضور مردم در انتخابات و اثرات آن در پیشبرد این انقلاب و نظام ، اظهار داشت: این امر بیانگر اهتمام جدّی به این نقش و تکیه نظام اسلامی به مردم در همیشه دوران بوده است و انتخابات یکی از مهمترین دستاوردهای این انقلاب اسلامی است.