امانتداری فرزندان انقلاب با خلق حماسه در انتخابات
امانتداری فرزندان انقلاب با خلق حماسه در انتخابات
هما اکبری فعال فرهنگی و رسانه در یادداشتی نوشت؛ در ۴۵ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرارداریم انقلابی که با خون های شهدا به ثمر رسیده است و با تدابیر داهیانه حضرت آقا و رشادت های مردان و زنان تا به امروز در اوج قدرت و در اوج صلابت ایستادگی کرده و به کشورهای جهان صادر شده است.

به گزارش تیتر گیلان، هما اکبری فعال فرهنگی و رسانه در یادداشتی نوشت؛ در ۴۵ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرارداریم انقلابی که با خون های شهدا به ثمر رسیده است و با تدابیر داهیانه حضرت آقا و رشادت های مردان و زنان تا به امروز در اوج قدرت و در اوج صلابت ایستادگی کرده و به کشورهای جهان صادر شده است.

نسل امروز از فرزندان و نوادگان نسل روزهای انقلاب و جنگ هستند که هر کس در صحنه های مختلف و حتی گوشه و کنار درحال خدمت به کشور ایران که صاحب انقلابی شکوهمند است،می باشند .

این نسل اگر چه خود را مسئول این قدرت و صلابت نمی داند اما خودرا بیش از مسئول حتی موظف به امانت داری می داند .

آنقدر که حتی برای حفظش در دوره های مختلف فرزندش را تقدیم می کند،از کدام دهه و نسل و یا در کدام منطقه و مرز و بوم فرقی نمی کند ،شهید داده است و از کسب عناوینی چون مدافع حرم ،مدافع حجاب، امنیت افتخار می کنند .

این انقلاب در جهان از هر نظری تک می باشد چرا که با جستجوی کوچک در تاریخ، تمایز انقلاب اسلامی ایران را با انقلاب های دیگر می توان یافت.

انقلابی که با فشارهای فراوان ، با کمیت مادی و نیروی انسانی متولد شد و در بدو تولد پیروزی اش توطئه های فراوانی را به جان خرید و بارها و بارها شهید داد اما ایستاد چون باید می ایستاد تا امانت الهی را به دست صاحب اصلی اش برساند.

امروز که در تولد تقریبی نیم قرن از انقلاب می باشیم مردم همه و همه در امتحان دیگر و حماسه دیگر قرار گرفته اند و پر قدرت تر با دلی زخم خورده و مصیبت دیده از شهادت سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی و فرزندان شهید و شهیده در سنین مختلف، دراین امتحان حضور می یابند و سربلند خواهند شد.

انتهای پیام/