برگزاری ۷۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شفت
برگزاری ۷۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شفت
جانشین فرمانده سپاه ناحیه شفت گفت: برنامه‌های بزرگداشت هفته بسیج در شفت با تأکید بر تبیین ظرفیت‌ها، دستاوردها و خدمات بسیج در قالب ۷۰ برنامه اجرا می‌شود.

به گزارش تیتر گیلان، سرهنگ مهدی خوش انس بعدازظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در همه عرصه‌های کشور حضورداشته و بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه نام بسیج همواره یادآور بهترین و ارزشمندترین مردمان تاریخ تا به امروز بوده که بخش زیادی از ناامنی‌های کشور را حل کرده‌اند، اضافه کرد: هفته بسیج امسال نیز با عنوان «بسیج خدمتگزار ملت ایران» نام‌گذاری و در این زمینه ویژه‌برنامه‌هایی در نظر گرفته‌شده است.

سرهنگ خوش انس با اشاره به اینکه امسال بیش از ۷۰ عنوان برنامه در هفته بسیج با همکاری حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت در شهرستان شفت برگزار می‌شود، ابراز داشت: یکی از برنامه‌های این هفته برگزاری همایش شکوه و اقتدار بسیج در پنجم آذرماه است.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه شفت عطرافشانی گلزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی، اجتماع بسیجیان شهرستان در همایش پنجم آذرماه، نشست‌های روشنگری، جهاد تبیین، جشنواره‌های قرآنی، ورزشی، اهدای بسته‌های معیشتی به خانواده‌های کم برخوردار را ازجمله برنامه‌ها اعلام کرد.

انتهای پیام/