پیروزی شهرداری آستارا و شکست سنگین چوکا…
پیروزی شهرداری آستارا و شکست سنگین چوکا…
امروز از هفته چهاردهم لیگ دسته یک فوتبال ایران شهرداری آستارا برد و چوکا تالش با شکست به گیلان بازگشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، نمایندگان استان گیلان در دسته اول فوتبال ایران با یک برد و یک شکست سنگین به کارشان خاتمه دادند.

تیم فوتبال شهرداری آستارا عصر جمعه در ورزشگاه وحدت این شهر بدون حضور تماشاگران میزبان تیم استقلال ملاثانی بود که در نهایت این دیدار را با یک گل به سود خود به پایان رساند تا دومین برد خود را در این فصل تجربه کند.

شاگردان پیروز قربانی در هفته‌های گذشته لیگ یک شرایط خوبی سپری نکردند و با حضور در جایگاه پانزدهم، وضعیت پیچیده‌ای داشتند ولی آن‌ها امروز در یک مسابقه خانگی مقابل استقلال ملاثانی نمایش فراتر از انتظاری ارائه دادند و توانستند با سه امتیاز این دیدار را پشت سر بگذارند.

شاگردان پیروز قربانی که آخرین بردشان را در هفته چهارم لیگ یک مقابل ون‌پارس اصفهان به دست آوردند و پس از آن در هشت بازی متوالی در کسب پیروزی ناکام بوده و سه شکست و پنج تساوی داشتند، امروز به این روند پایان دادند و مقابل تیم سرسخت استقلال ملاثانی به برتری رسیدند.

در شرایطی که نیمه اول بازی با تساوی بدون گل رو به پایان بود، تیم شهرداری آستارا در دقیقه اول وقت‌های اضافه توسط ناصر رضایی گلزنی کرد و با برتری یک بر صفر برابر استقلال ملاثانی به رختکن رفت.
شاگردان ابراهیم اشکش که پس از ۳۱ مسابقه شکست‌ناپذیری دو هفته قبل مقابل خیبر خرم‌آباد مغلوب شده و در دیدار اخیرشان هم به تساوی برابر پارس جنوبی جم رضایت داده بودند، امروز هم نتوانستند گل خورده برابر شهرداری آستارا را جبران کنند و با شکست به کارشان پایان دادند.

شهرداری آستارا با کسب پیروزی ارزشمند یک بر صفر در دیدار امروز که دومین برد فصل‌شان بود، ۱۲ امتیازی شدند و ضمن اینکه بالاتر از چادرملو قرار گرفتند، به رده چهاردهم جدول لیگ یک صعود کردند و استقلال ملاثانی نیز ۱۹ امتیازی ماند و با یک پله سقوط، در رتبه هفتم‌ایستاد.

شهرداری آستارا که تا قبل از این بازی با کسب ۹ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار داشت و اصلاً از شرایط خوبی برخوردار نبود در برابر تیمی قرار گرفت که به سختی شکست را می‌پذیرد اما در نهایت آن‌ها توانستند در این بازی با یک گل که در دقیقه اضافه وقت اول توسط ناصر رضایی به ثمر رسید با پیروزی این میدان را ترک کنند تا جمع امتیاز‌های خود را به عدد ۱۲ رسانده و کمی خود را از منطقه خطر دور کنند. استقلال ملاثانی نیز با این شکست هم چنان در امتیاز ۱۹ باقی بماند.

باخت شاگردان اشجاری مقابل شمس آذر قزوین

تیم فوتبال شمس آذر قزوین در هفته چهاردهم لیگ دسته یک کشور و در یک بازی پرگل برابر می‌همان خود چوکای تالش به پیروزی رسید.

در این بازی که بعد از ظهر جمعه در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار شد، شمس آذر توانست با نتیجه چهار بر یک برابر می‌همان شمالی خود به پیروزی برسد.

علی اصغر اعرابی و مهدی محمدی هر کدام دو گل از گل‌های شمس آذر در این بازی را به ثمر رساندند. حسین رسولی نیز زننده تک گل چوکا بود.

شمس آذر با این پیروزی با ۳۰ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ دسته یک باقی ماند. دیدار بعدی این تیم ۲۸ آذر در برابر خلیج فارس ماهشهر خواهد بود.

چوکا با کسب ۴ امتیاز از ۱۳ بازی در قعر جدول قرار دارد.

به گزارش فارس، شهرداری آستارا و چوکا تالش نمایندگان گیلانی در لیگ یک فوتبال ایران هستند.

  • نویسنده : فاطمه رشیدی
  • منبع خبر : خبرگذاری فارس