رضایی: استقلال پس از ۳۲ هفته مقابل آستارا شکست خورد…
رضایی: استقلال پس از ۳۲ هفته مقابل آستارا شکست خورد…
بازیکن تیم‌ ‌شهرداری آستارا با اشاره به وضعیت آمادگی حریف خوزستانی گفت: استقلال خوزستان تیم بسیار خوب و قدرتمندی است که ۳۲ هفته شکست نداشته و ما توانستیم برد خوب مقابل آنها کسب کنیم.

به گزارش تیتر گیلان، ناصر رضایی زننده گل شهرداری آستارا در مقابل استقلال خوزستان پس از پایان دیدار در گفتگو با خبرنگار فارس با اشاره به این دیدار اظهار کرد: بازی خیلی سختی داشتیم بازی خیلی سنگینی در مقابل حریف قدرتمند بود.

رضایی با اشاره به تیم حریف خوزستانی بیان کرد: استقلال خوزستان تیم بسیار خوب و قدرتمندی است و ۳۲ هفته بود که شکست نداشته و ما توانستیم برد خوبی در مقابل‌شان کسب کنیم.

وی با اشاره به بردی که شهرداری آستارا کسب کرد گفت: این برد را مدیون کادر فنی و بازیکنان خوب‌مان هستیم که من توانستم در این دیدار گلزنی کنم.

رضایی با اشاره به دیدار‌های آینده شهرداری استار افزود: ان‌شاءالله که این دیدار‌ها تداوم داشته باشد و تا هفته آینده هم همین روند را ادامه دهیم.

وی با اشاره به بردی که کسب کردند گفت: ما هم قسم شده بودیم که در این بازی پیروز خارج شویم و هفت هفته بود که بردی کسب نکرده بودیم که با حمایت‌های کادر فنی و بازیکنان توانستیم نتیجه کسب کنیم.

  • نویسنده : فاطمه رشیدی
  • منبع خبر : خبرگذاری فارس