تعیین تکلیف سهام عدالت افراد متوفی…
تعیین تکلیف سهام عدالت افراد متوفی…
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت گیلان با اشاره به وضعیت سهام عدالت افراد متوفی گفت: امیدواریم به زودی سهام عدالت متعلق به افراد متوفی تعیین تکلیف شود.

به گزارش تیتر گیلان، بستری برای جمع آوری مطالبات مردمی و پاسخگویی به‌هنگام نسبت به مطالبات ثبت شده از سوی مسؤولان مربوطه است.

اخیراً مطالبه‌ای در این سامانه با عنوان «سود سهام عدالت متوفیان کی به وراث پرداخت می‌شود؟» ثبت شد که مخاطب در آن گفته شد “قرار بود سود سهام عدالت افراد متوفی به وراث تعلق بگیرد اما با گذشت مدت‌های طولانی از مطرح کردن این موضوع هنوز بابت تقسیم سهام عدالت افراد متوفی بین وراث اقدامی توسط دولت انجام نشده است.”

ابراهیم قنبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه سهام عدالت متعلق به افراد متوفی قرار است طبق قانون در بین وراث تقسیم شود اظهار کرد: برای این منظور باید زیر ساخت‌هایی فراهم شود و از این رو‌امیدواریم با تمهیدات‌اندیشیده شده به زودی این مهم اجرایی شود.

وی با بیان اینکه در استان گیلان نیز سهام عدالت افراد متوفی تعیین تکلیف می‌شود افزود: پس از اعلام شروع تعیین تکلیف سهام عدالت، یقیناً این مهم در استان گیلان نیز اجرایی می‌شود.

  • نویسنده : فاطمه رشیدی
  • منبع خبر : خبرگذاری فارس