سردار اشتری: حافظان امنیت تاکنون در برابر تحرکات اخیر خویشتن‌داری کرده‌اند/ پلیس برای امنیت و آرامش مردم جان می‌دهد!
سردار اشتری: حافظان امنیت تاکنون در برابر تحرکات اخیر خویشتن‌داری کرده‌اند/ پلیس برای امنیت و آرامش مردم جان می‌دهد!
فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه هیچ کجا پلیس در مقابل مردم نبوده است، گفت: پلیس همواره در کنار مردم بوده زیرا ما مدافع حقوق مردم هستیم و برای آرامش و امنیت مردم جان‌مان را هم تقدیم خواهیم کرد...

به گزارش تیتر گیلان، سرتیپ پاسدار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه بیست‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان پایور و وظیفه انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سالن شهدای ناجا رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای نظم و امنیت، اظهار کرد: هر چقدر برای مسابقات و برنامه‌های قرآنی هزینه کنیم بازهم جا برای کار و تلاش دارد.

وی با اشاره به اینکه مبنای فعالیت‌ها در انقلاب اسلامی قرآن است، افزود: رشادت‌ها و دلاوری‌های ملت ایران در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و هشت دفاع مقدس ریشه در قرآن کریم دارد، بنابراین کسانی که جهت برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کنند باید با قرآن مأنوس باشند.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس کمترین امکانات را داشتیم، گفت: رزمندگان ما با تکیه بر آیات الهی در برابر تمام دنیای کفر و استکبار ایستادند و یک وجب از این خاک پاک ایران اسلامی را به دشمنان ندادند.

اشتری با اشاره به اینکه در طول تاریخ کسانی که از قرآن فاصله گرفتند شکست خوردند، بیان کرد: همگی باید به این موضوعات توجه کنیم و حافظان امنیت ما نیز در این ایام با تکیه بر آیات الهی با اعتقاد و محکم در مقابل دشمنان ایستادند.

وی با بیان اینکه ما باید پلیس تراز انقلاب اسلامی و قرآن کریم باشیم، تصریح کرد: پلیس جمهوری اسلامی ایران با پلیس تمام دنیا متفاوت است زیرا پلیس ایران با مبانی اعتقادی خود فعالیت می‌کند و برای امنیت مردم جان خودش را می‌دهد.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه هیچ کجا پلیس در مقابل مردم نبوده است، افزود: پلیس همواره در کنار مردم بوده زیرا ما مدافع حقوق مردم هستیم و برای آرامش و امنیت مردم جان‌مان را هم تقدیم خواهیم کرد.

اشتری با بیان اینکه پلیس در مقابل کسانی که به حقوق مردم تجاوز کنند می‌ایستد، گفت: پلیس حافظ جان و مال مردم است و همیشه در مقابل زورگویان می‌ایستد زیرا پلیس به دنبال ایجاد امنیت و آرامش در کشور است.

وی با اشاره به اینکه اگر امنیت نباشد اقتصادی هم وجود ندارد، افزود: امنیت کشور حاصل خون شهدا و اعتقادات مبتنی به آیات الهی است و آینده این ملت و کشور نیز به قرآن وابسته است.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه شهدای ما با تکیه بر آیات الهی جانفشانی کردند، تصریح کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز ما صفات فراوانی داشت که رمز محبوبیتش بی‌شک مردم‌داری، تکیه بر قرآن و روحیه جهادی بود اما اخلاصش بالاترین رمز موفقیتش بود.

اشتری با اشاره به اینکه مردم توصیه‌های دشمن را خنثی کرده‌اند، افزود: دشمنان ما در این جنگ ترکیبی با تمام توان به میدان آمده بودند اما از ملت ایران شکست خوردند و این تحرکات اخیرشان نیز توسط ملت ایران به شکست منجر می‌شود.

وی با بیان اینکه این فتنه ها منجر بر این شد که برخی چهره واقعی‌شان را نشان دهند، گفت: اگر حافظان امنیت در این ایام خویشتن‌داری می‌کنند از صبر، هوشمندی و درایت آن‌ها است.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه توان نیروهای امنیتی در کشور خیلی بالاست، تصریح‌کرد: دشمنان این را باید بدانند و البته می‌دانند که قدرت امنیتی و اطلاعات ما بسیار بیشتر از سال‌های گذشته است و تاکنون در مقابل این تحرکات خویشتنداری کرده‌ایم.

  • نویسنده : فاطمه رشیدی
  • منبع خبر : خبرگذاری فارس