محکومیت ۲ میلیاردی یک واحد صنفی متخلف در شهر رشت
محکومیت ۲ میلیاردی یک واحد صنفی متخلف در شهر رشت
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان از تخاف یک واحد عرضه لاستیک در شهر رشت خبر داد و گفت: برای این واحد متخلف پرونده تشکیل و شعبه این واحد متخلف را به به پرداخت جزای نقدی دو میلیارد و ۸۹۲ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال محکوم شد...

به گزارش تیتر گیلان، مرتضی امینی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعزیرات خود را مکلف به حمالیت از مصرف‌کنندگان می‌داند، اظهار کرد: در این شرایط سخت اقتصادی عده‌ای سودجو همواره به دنبال احتکار و گران‌فروشی هستند لذا در راستای حفظ حقوق مصرف‌کننده سازمان تعزیرات با این افراد برخورد کرده و هیچگونه مماشاتی در این راستا ندارد.

وی با اشاره به بازرسی مستمر بازرسان سازمان تعزیرات از صنوف مختلف در استان گیلان گفت: بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی به طور مستمر در واحدهای صنفی حضور پیدا کرده و با باززسی اجازه گران‌فروشی و احتکار را به افراد نمی‌دهند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان از تخاف یک واحد عرضه لاستیک در شهر رشت خبر داد و افزود: در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و کنترل و نظارت بر اصناف، گشت‌های سیار اداره کل تعزیرات حکومتی استان به همراه بازرسین سازمان صمت در بازرسی از یک واحد صنفی، شاهد عرضه خارج از شبکه لاستیک در این واحد بودیم.

امینی با اشاره به تشکبل پرونده برای این واحد صنفی متخلف تصریح کرد: برای این واحد متخلف پرونده تشکیل و شعبه پس از احضار متهم، تفهیم اتهام و استماع دفاعیات وی، این واحد متخلف را به به پرداخت جزای نقدی دو میلیارد و ۸۹۲ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال محکوم شد.

  • نویسنده : فاطمه رشیدی