با هم برای ایران…
با هم برای ایران…
ما قول داده بودیم در شهریور ۱۳۵۷ که برای حراست از این دیار تا پای خونمان ایستاده ایم، از آن شهریور تا به امروز هزاران شهید را تقدیم کردیم، جوانانی که از خون و خانواده خود گذشتند تا ایران بماند، پابرجا و اسلامی...

به گزارش تیتر گیلان، فاطمه احمدی؛ هرچقدر فکر می‌کنم که چگونه باید این روزهای کشورم را ترسیم کنم که هم من یادم بماند هم اگر کسی روزی قلمم را خواند و در تاریخ سندی شد بر مظلومیت آنان که هرچه از دستشان برآمد برای حفظ آرامش و امنیت ساکنین دیار صحابه پیامبر خدا (ص) انجام دادند، فقط و فقط یک عبارت سلول‌های مغزم را می‌نوازد: «اینجا ایرانِ اسلامی است»

آری اینجا ایرانی است که حکومت‌های مختلف به خود دیده و اسلامی شدنش را پس از هزاره‌های مختلف مدیون صفویان است، اینجا دیار امیر کبیر و میرزای جنگلی است، اینجا دیار سلمان است، اینجا نسبتی با خاندان نبوت دارد، پس حرمت دارد، شهید سرافرازمان، حاج قاسم درست می‌گفت که: «جمهوری اسلامی ایران حَرَم است»، باید دور این حرم چرخید، حرم، حُرمت دارد.

این روزها قابل کتمان نیست، از شهریور ۱۴۰۱ تا همین امروز که هر چه خواستند کردند و گفتند، صدها دروغ در رسانه‌های بیخود و نان به نرخ روز خودشان گفتند و با حملاتی پی در پی در ذهن و گوش و چشم جوانان این حرم ریختند اما نشد …

از آن جمعه سیاه خونین که بسیاری از هم میهنانمان بی‌گناه و مظلومانه به شهادت رسیدند تا امروز که دشمنانمان با هر طرفندی به فکر تجزیه ایران و هم صدا کردن جوانانمان با شعارهای پوچ و تو خالی خود هستند، جوانان دیگری آمدند و با نثار خون‌هایشان در همین مهر و آبان ۱۴۰۱ تا ثابت کنند که برای میهنِ اسلامی خود مانند پدرانشان تا پای جان ایستاده‌اند.

این بار هم پس از چهل و اندی روز پروژه دشمن شکست می‌خورد و باز هم این جمله حاج قاسم عزیز که: «ما ملت شهادتیم» به جهانیان ثابت می‌شود، ثابت می‌شود که برای ملتی که اهل شهادت هستند، برای ملت امام حسین (ع) شهادت در جنگ تحمیلی تمام نشد، شهادت در سوریه و در مقابل داعش تمام نشده، بلکه هر وقت که نیاز باشد برای اسلامِ عزیزمان جان می‌دهیم.

خون شهدایی که از شمال تا جنوب با ناجوانمردی روی خاک مقدس ایران ریخته شد آدمی را بیدار می‌کند، دنیا را می‌ترساند، این بار هم پروژه دشمن شکست خورد و عقب‌نشینی کرد.

 

این روزها که دشمنان اسلام و ایران مستقل سعی کردند از هر حربه‌ای استفاده کنند، به نیروهای امنیتی حمله کردند، به مردم تاختند، به خیابان‌ها ریختند تا مردم را علیه حکومت بشورانند و با خیال‌های خام خود همراه کنند، تا جایی که دشمن بیخ گوشمان در حرم برادر امام رئوفمان مردم بی‌گناه و زوار رضوی را به گلوله بست اما باز هم آرتین ماند تا داغی باشد بر سینه ما و هشداری برای آنان که با یک حرف و یک کلام بیجا آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

همه و همه این اتفاقات نامیمون به برکت بصیرت مردم و شجاعت و جان فشانی نیروهای امنیتی به خصوص بسیجیان مخلص و خون پاک شهدای به خون غلطیده این روزهای ایران اسلامی ما نقش بر آب شد…

این پروژه هم به یاری خدا شکست خورد و این بار برنامه‌ای دیگر ریختند، به بازاریان تاختند، یادم هست در روز‌های شورش و هیاهوی ابتدایی با ریختن در بازار‌ها و پاساژ‌ها سعی در شورش در بین کسبه داشتند اما این بار به طور گسترده تلاش کردند با تکیه بر هیجانات کاذب و سیاه‌نمایی درباره آبان ماه، سه روز عزای عمومی بگیرند! هدف مشخص بود: ضربه به اقتصاد کشور! این‌ها که ابتدا با شعار‌های هنجارشکنانه آمده بودند و می‌گفتند که به اقتصاد و مباحث این چنینی اعتراض دارند به یکباره با دشمن هم صدا شده تا با سه روز تعطیلی ضربه‌ای به اقتصاد کشور وارد کنند برخی ساده لوح هم مانند همیشه در این خیانت شریک شدند.

 

اما باز هم این مردم بودند که با هوشیاری با مردم همراه شدند، دست به دست هم دادند، بصیرت به خرج دادند و برای ایرانی آباد و مستقل با هم برای ایران یکی شدند و‌شانه به‌شانه یکدیگر‌ ایستادند.

 

در روز‌های واپسینی که فضای مجازی را نگاه می‌کردم، گاهی از این همه قساوت قلب، از این همه بی‌تدبیری قلبم به درد می‌آمد، فضای مجازی‌ای را که خودشان می‌گفتند فیلترینگ یا همان تعطیل کردنش در ایران به مشاغل آنلاین ضربه وارد می‌شود و فلان و بهمان و همین را پیراهن عثمان کردند تا بهانه‌ای برای شورش داشته باشند.

 

می‌گویم شورش، چرا که اعتراض مبنا دارد و آنان که اعتراضشان به فیلترینگ و اقتصاد بود به یک باره به هرکسی که می‌خواست برای کسب روی تلاش کند تاختند و با تهدید و ارعاب به بازار‌ها ریختند و مغازه‌داران و کسبه را وادار به بستن مغازه‌های خود کردند.

 

اما در این بین پیروان هشت دی و ۹ دی‌ها بصیرت به خرج داده و دست‌های یکدیگر را محکم‌تر گرفتند و با حمایتی مثال زدنی از یکدیگر، کمپین حمایت از کسب و کار‌های ایرانی را بدون هیچ چشم داشتی به را انداختند با شعار #برای_ایران و این روز‌ها در فضای مجازی با معرفی مشاغل کسب و کار‌های آنلاین باز هم پروژه دشمن را با شکست مواجه کردند و نشان دادند برای وطن با هر توان و ابزاری که دارند در خط مقدم مقابله با تمامی حربه‌ها آماده و آگاهند

جدای از اینکه بازاریان رشت هم کم نگذاشتند و در راه اقتصاد مقاومت کردند و مانند روزهای عادی به کسب روزی حلال مشغول بودند، از روز گذشته که به صفحات شخصی مجازی دوستان نگاه می کردم چیزی جز زیبایی هم بستگی نمی دیدم، قطعاَ تمامی آنان که آرزوی ضربه زدن به ایران را دارند هم این هم‌افزایی را دیدند و ترسیدند و باز هم به دنبال راه دیگری می‌گردند اما این مردم، این ملت امام حسین (ع) باز هم مدافعان این حرم جمهوری اسلامی خواهند بود…

با هم برای ایران عزیز و اسلامی خود ایستاده‌ایم…

  • نویسنده : فاطمه رشیدی
  • منبع خبر : خبرگذاری فارس