پیروزی خانگی هورسان رامسر مقابل ملل مریوان در گیلان
پیروزی خانگی هورسان رامسر مقابل ملل مریوان در گیلان
تیم والیبال هورسان رامسر در ادامه مسابقات والیبال لیگ برتر کشور برابر تیم راه‌یاب ملل مریوان به برتری رسید.

 

به گزارش تیتر گیلان، تیم‌های والیبال هورسان رامسر و راه‌یاب ملل مریوان در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر در رشت مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم هورسان با نتیجه سه به صفر برابر حریفش به برتری رسید.

 

در این دیدار که به میزبانی هورسان رامسر و به دلیل نداشتن امکانات مناسب این تیم در سالن ورزشی ۶ هزارنفره شهدای رشت برگزارشد تیم هورسان رامسر در سه دست متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۱۷.۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۳ حریف خود را مغلوب کرد.

 

در دست اول این دیدار تیم هورسان با درخشش محمد صادقی توانست با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به برتری برسد و در دست‌های دوم و سوم نیز با سرویس‌ها و دفاع روی توپ مناسب، برتر از حریف ظاهرشد تا در نهایت به یک پیروزی شیرین دست یابد.

 

برای تیم والیبال هورسان رامسر در این دیدار، ولی علیپور، شایان شاهسوند، محمد صادقی، ناصر رحیمی پناه، محسن سفیدآبی، فرهاد سال افزون، کیاوش حیدری، محمدکاظم غفاری، بهنام حاجی پور، سیدامیرحسین ساداتی، عماد جوینده و علی زارع با سرمربیگری رحمان محمدی راد به میدان رفتند.

 

همچنین برای تیم والیبال راه‌یاب ملل مریوان نیز سعید آقاجانی، آرمین رنجبر، رادین احمدی، محمد عزیزی، علی حاجی محمدی، محمدکاظم غفاری، اشکان درخشان، پوریا علیزاده کمیل خجسته، ابراهیم جعفری، دانیال صادقی، کمال قریشی با سرمربیگری آرش صادقیان بازی کردند.

 

تیم والیبال هورسان رامسر پیش از برگزاری این دیدار با انجام هشت مسابقه و با پنج پیروزی و سه شکست با کسب ۱۵ امتیاز در مکان پنجم جدول رده‌بندی مسابقات والیبال لیگ برتر کشور قرار داشت.

 

همچنین تیم والیبال راه‌یاب ملل مریوان نیز با چهار پیروزی و چهار شکست از هشت بازی و با کسب ۱۱ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده‌بندی ۱۴ تیمی این رقابت‌ها قرار داشت.

 

به گزارش فارس، باشگاه هورسان رامسر به دلیل نداشتن کف‌پوش‌های استاندارد «گرفلور» حق میزبانی مسابقات را در شهرشان را ندارند و گیلانی‌ها از این تیم پذیرایی می‌کنند.

  • نویسنده : فاطمه رشیدی