یک مدافع حرم دیگر شهید امنیت در گیلان شد/شهید یوسفی سومین شهید امنیت در گیلان
یک مدافع حرم دیگر شهید امنیت در گیلان شد/شهید یوسفی سومین شهید امنیت در گیلان
مجید یوسفی از بسیجیان مدافع حرم اهل آستانه‌اشرفیه، در عملیات دستگیری اغتشاشگرانی که در روزهای گذشته اقدام به آتش زدن اموال عمومی و برهم زدن امنیت مردم در بندرکیاشهر کرده بودند به شهادت رسید.

مجید یوسفی بسیجی مدافع حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) اهل آستانه‌اشرفیه، دقایقی پیش سومین شهید امنیت گیلان شد.

به گزارش تیتر گیلان، مجید یوسفی بسیجی مدافع حرم اهل آستانه‌اشرفیه، در شهر بندرکیاشهر توسط یکی از اوباش و اغتشاشگران به طرز دردناکی به شهادت رسید.

یک منبع آگاه با تأیید این خبر اظهار کرد: مجید یوسفی از بسیجیان مدافع حرم اهل آستانه‌اشرفیه، در عملیات دستگیری اغتشاشگرانی که در روزهای گذشته اقدام به آتش زدن اموال عمومی و برهم زدن امنیت مردم در بندرکیاشهر کرده بودند به شهادت رسید.

وی درباره نحوه شهادت شهید امنیت مجید یوسفی گفت: راننده یک دستگاه سواری تندر ۹۰ با سرعتی جنون آمیز به سمت مدافعان امنیت حرکت کرده و شهید یوسفی را به شهادت رساند.

گفتنی است از شهید مجید یوسفی ۲ فرزند پسر به اسم محمدصالح و احمدرضا به یادگار مانده است.

روز پنج‌شنبه دوازدهم آبان ماه نیز شهید بسیجی‌ مدافع امنیت حمید پورنوروز که یکی از نیروهای مدافع حرم نیز بود، با ضربات چاقو توسط عده‌ای از اغتشاشگران در شهر لاهیجان به درجه رفیع شهادت رسید.

همچنین شامگاه پنجشنبه پنجم آبان‌ماه نیز حمزه علینژاد شهید بسیجی‌ مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد درحالی که به همراه همسر و کودک سه ساله خود در حال تردد در خیابان بود، مورد هدف اغتشاشگران قرار گرفته و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.