کسب ۲۸ مدال رنگارنگ توسط گیلانی‌ها
کسب ۲۸ مدال رنگارنگ توسط گیلانی‌ها

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از صعود ۹ پله ای در رتبه بندی و کسب ۲۸ مدال طلا، نقره و برنز در المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور خبر داد. به گزارش تیتر گیلان، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پایان مسابقات المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور اظهار […]

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از صعود ۹ پله ای در رتبه بندی و کسب ۲۸ مدال طلا، نقره و برنز در المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور خبر داد.
به گزارش تیتر گیلان، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پایان مسابقات المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور اظهار کرد: ورزشکاران آتیه‌ساز گیلانی در هفت رشته ورزشی توانستند هفت مدال طلا، نقره و ۱۴ برنز کسب کنند.

جهانبخش آرمان با اشاره به صعود ۹ پله ای ورزش گیلان افزود: در دور گذشته المپیاد استعدادهای برتر از بین ۳۱ استان، گیلان رتبه ۲۴ را کسب کرده بود که امسال با تلاش تمامی هیأت‌های ورزشی و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان گیلان و حمایت از ورزشکاران و تیم های اعزامی با ۹ پله صعود، گیلان در رتبه ۱۵ این المپیاد مهم در کشور قرار گرفت.

وی با اشاره به اهمیت این المپیاد استعدادهای برتر گقت: خروجی این المپیاد آینده ورزش قهرمانی و حرفه‌ای کشور را می‌سازد و ما تلاش کردیم در این مدت ۹ ماهه حمایت‌های ویژه‌ای از هیأت‌ها و ورزشکاران داشته باشیم.

  • نویسنده : فاطمه رشیدی