گشایش نخستین جشنواره اقوام ایرانی در رشت
گشایش نخستین جشنواره اقوام ایرانی در رشت
نخستین جشنواره اقوام ایرانی با هدف آشنایی استان‌ها با فرهنگ و رسوم یکدیگر در کنار نمایشگاهی از انواع گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی رشت گشایش یافت.

به گزارش تیتر گیلان، هشتمین نمایشگاه گل و گیاه و نخستین جشنواره اقوام ایرانی در گیلان به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی رشت، گشایش یافت.

به گفته مجری هشتمین نمایشگاه گل و گیاه و ادوات باغبانی و نخستین جشنواره اقوام ایرانی در استان گیلان، ۸۰ شرکت کننده در این نمایشگاه با غرفه‌دارانی از ۱۵ استان کشور در این رویداد شرکت کرده و علاوه بر گل و گیاه و ادوات باغبانی، سوغات، هدایا و صنایع دستی استان‌ها را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده‌اند.

به گفته حامد خورشیدی، ۳۰ درصد از شرکت کنندگان در این نمایشگاه گیلانی هستند و در ورودی نمایشگاه یک سیاه چادر نیز برپا شده است.

مجری هشتمین نمایشگاه گل و گیاه و ادوات باغبانی و نخستین جشنواره اقوام ایرانی در استان گیلان، یکی از مهمترین دستاوردهای برگزاری جشنواره اقوام ایرانی را اتحاد بین قوم‌های مختلف و آشنایی مردم با آداب و رسوم و آیین‌های سنتی استان‌های کشور برشمرده است.

به گزارش فارس، محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان در رشت تا تاریخ ۲۲ مهر از ساعت ۱۶ الی ۲۲ آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/