توسعه بهداشت و درمان اولویت نخست گیلان
توسعه بهداشت و درمان اولویت نخست گیلان
معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه در دوران همه‌گیری کرونا در گیلان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته، گفت: توسعه حوزه بهداشتی و درمانی به‌ویژه در بخش دولتی اولویت نخست گیلان است.

به گزارش تیتر گیلان، سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین تکریم و معارفه روسای دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر از زحمات و پیگیری‌های سالاری، رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌ویژه در بخش تأمین بودجه عمرانی و تجهیزاتی اظهار کرد: در هر مسؤولیتی که هستیم، کارها باید به‌درستی انجام شود.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای مدافع سلامت، افزود: در دوران همه‌گیری کرونا، در استان گیلان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که جای بسی تقدیر دارد.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید دو اولویت مدنظر قرار بگیرد، گفت: اولین اولویت، توسعه حوزه بهداشتی و درمانی به‌ویژه در بخش دولتی است که باید استان گیلان درزمینهٔ ساخت‌وساز مراکز درمانی و بیمارستان‌ها تقویت شود.

وی دومین اولویت دانشگاه علوم پزشکی و استان را توجه به بخش سالمندی عنوان کرد و افزود: استان گیلان به‌عنوان سالمندترین استان در کشور، باید مدنظر مسؤولین استانی و دانشگاهی قرار گیرد تا این استان بتواند با ارائه راهکارهای مناسب، به سمت جوانی جمعیت پیش برود.