شرکت‌های بزرگ تولیدی، آبروی صنعت گیلان هستند/ نقش موثر «پایاکلاچ و فرآوری‌ساخت» در تحقق مسولیت اجتماعی
شرکت‌های بزرگ تولیدی، آبروی صنعت گیلان هستند/ نقش موثر «پایاکلاچ و فرآوری‌ساخت» در تحقق مسولیت اجتماعی
رئیس هیئت مدیره شرکت پایا کلاچ و فرآوری ساخت با اشاره به نقش موثر «پایاکلاچ و فرآوری‌ساخت» در تحقق مسولیت اجتماعی، گفت: شرکت‌های بزرگ تولیدی، آبروی صنعت گیلان هستند.

به گزارش پایگاه خبری تیتر گیلان، بهزاد نیکنام، رئیس هیئت مدیره شرکت پایاکلاچ و فرآوری ساخت امروز در نشست خبری با اشاره به نقش پررنگ خبرنگار در جامعه، اظهار کرد: با توجه به انبوه رسانه های دیداری و شنیداری و همچنین کثرت اطلاع رسانی در فضای مجازی توسعه و رونق تولید در گرو آگاهی بخشی رسانه های جمعی است.

وی افزود: این شرکت در تلاش است به عنوان عضوی از جامعه تمام مسئولیت های اجتماعی در قبال پرسنل را در حد توان خود انجام دهد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پایا کلاچ و فرآوری ساخت در ادامه با تاکید بر لزوم حمایت مسئولان از تولید کنندگان، گفت: شرکتهای بزرگ با تولید انبوه آبروی صنعت گیلان هستند.

نیکنام از پیگیری تامین مسکن برای کارکنان و پرسنل شرکت فراوری ساخت و پایا کلاچ خبر داد و گفت: اگر زمین ارزان قیمت توسط مسئولین تعرفه شود به این مهم نیز دست پیدا خواهیم کرد.

وی افزود: حضور یک کارخانه در ابعاد فوق منافع بسیار زیادی برای استان خواهد داشت به طور مثال شرکت فراوری ساخت و پایاکلاچ سهم زیادی در تامین مالیات استان و پرداخت عوارض شهرداری دارد.

انتهای پیام/