ضرورت راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی در شفت / فضای استقرار درمانگاه مهیا است
ضرورت راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی در شفت / فضای استقرار درمانگاه مهیا است
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی در شفت با توجه به شمار بالای بیمه‌شده در این شهرستان تأکید کرد و گفت: فضای استقرار درمانگاه عمومی در طبقه همکف شعبه تأمین اجتماعی شفت تا پیش از احداث ساختمانی مستقل، مهیا است.

خلیل بهروزی فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تیتر گیلان با تأکید بر ضرورت راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان شفت، اظهار کرد: جمعیت بیمه‌شدگان شهرستان شفت بالای ۲۰ هزار نفر است و بر اساس دستورالعمل‌ها، سازمان تأمین اجتماعی می‌تواند یک درمانگاه عمومی در شهرستان راه‌اندازی کند.

وی با بیان اینکه مقدمات استقرار درمانگاه تأمین اجتماعی در شفت مهیا است، افزود: طبقه همکف شعبه تأمین اجتماعی شفت فضای بسیار مناسبی جهت راه‌اندازی درمانگاه عمومی پیش از احداث درمانگاه مستقل است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در فضای فعلی شعبه تأمین اجتماعی شفت افرادی که برای مراجعه مباحث بیمه‌ای حضور پیدا می‌کنند می‌تواند نسبت به موضوعات مرتبط با درمان خود نیز اقدام کنند، تصریح کرد: طبقه همکف شعبه تأمین اجتماعی شفت فضای از پیش آماده‌شده بسیار مناسبی دارد و می‌تواند در ارائه خدمات درمانی به همه بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی، نقش بسیار مؤثری داشته باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح درخواست راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی شفت، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شفت جز ۳۱ شهرستان کمتر برخوردار هست، مکاتباتی در خصوص راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان شفت انجام و موافقت‌هایی نیز در این رابطه صورت گرفته است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت از اراده بالای مسئولان تأمین اجتماعی و مدیریت درمان استان در رابطه با راه‌اندازی درمانگاه عمومی تأمین اجتماعی در شفت خبر داد و گفت: امروزه اراده خوبی در راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی شفت در بین مسئولان شهرستان و استان دیده می‌شود و امیدواریم به‌زودی بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی شفت بتوانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/