تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه توسط آموزش و پرورش شهرستان شفت
تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه توسط آموزش و پرورش شهرستان شفت
طی مراسمی صبح امروز ، خبرنگاران و اصحاب رسانه ، توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان شفت مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش تیتر گیلان، صبح امروز پنجشنبه ، بمناسبت روز خبرنگار ، با حضور مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان شفت ، جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه مورد تجلیل قرار گرفتند.

شاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان شفت در این نشست ، با تسلیت ایام حزن و اندوه حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار ، گفت: امروز دشمن فرهنگ، باورها و اعتقادات نسل جوان و نوجوان ما را نشانه گرفته است و آموزش و پرورش به عنوان یکی از نهادهای مهم تربیتی و آموزشی ، نقش بسزایی در مقابله با این تهاجمات نرم دشمن دارد و می تواند در این راستا در سطح جامعه نقش‌آفرین باشد.

مدیرآموزش و پرورش شفت ، همچنین با اشاره به رسالت خبرنگاری ، گفت : شما خبرنگاران و اصحاب رسانه در واقع ، حلقه وصل مطالبات مردم و مسئولان هستید و از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه شهرستان شفت در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی های لازم ، تقدیر و تشکر دارم .

صغری شاد همچنین از افتتاح سه پروژه مهم آموزشی ، علمی در هفته دولت در سطح شهرستان شفت ، خبر داد و اظهار نمود : در هفته دولت امسال ، سه پروژه آموزشی ، علمی مورد افتتاح قرار خواهند گرفت ، که این پروژه ها شامل افتتاح استخر آموزشی دانش آموزان ، افتتاح مدرسه برکت بنام مدرسه شهید طاهرنیا در دهستان جیرده وافتتاح مدرسه ای دیگر در روستای نوده را خواهیم داشت.

درادامه این نشست ، هریک از خبرنگاران ضمن پرسش سوالاتی ، بر تعامل بیشتر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه و خبر تاکید نمودند و آمادگی خود را برای همکاری و انعکاس برنامه های آموزش و پرورش بیش از پیش اعلام نمودند.

درپایان این نشست از خبرنگاران با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.