توزیع بیش از ۵۱ ‌میلیارد تومان اعتبار در شهرستان شفت
توزیع بیش از ۵۱ ‌میلیارد تومان اعتبار در شهرستان شفت
فرماندار شفت با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از ۵۱ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان شفت اختصاص خواهد یافت،افزود: لزوم کار جهادی و تلاش شبانه روزی مسئولان برای زدودن محرومیت از چهره شهرستان ضرورت دارد.

به گزارش تیتر گیلان، مهدی نقدی امروز در نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی که با حضور نماینده شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید، ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: اعتبارات کمیته برنامه ریزی از سه محل تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی، قانون استفاده متوازن و ۳ درصد نفت و گاز توزیع می شود.

 

وی با بیان اینکه، تخصیص، توزیع و هزینه اعتبارات باید با توجه به برخورداری مناطق از سهم متوازن، عادلانه و سرعت بخشی به روند اجرای پروژه‌ها و ادامه خدمات رسانی صورت پذیرد، عنوان کرد: با توجه به محرومیت شهرستان در حوزه‌های گوناگون امسال با رشد ۱۲۰ درصدی اعتبارات نسبت به سال گذشته روبه رو هستیم.

نقدی با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از ۵۱ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان شفت اختصاص خواهد یافت،افزود: لزوم کار جهادی و تلاش شبانه روزی مسئولان برای زدودن محرومیت از چهره شهرستان ضرورت دارد.

در ادامه این جلسه بهروزی فر نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از تلاش‌های دستگاه‌ها در مدیریت منابع آبی و تحمیل کمترین خسارات ممکن به کشاورزان، گفت: مسئولین باید زبان مطالبه‌گر مردم بوده و سعی نمایند تا طعم خوش خدمت و حرکت جهادی در محرومیت زدایی برای مردم ملموس باشد.

 

وی از مدیران شهرستان شفت خواست به دنبال جذب اعتبارات استانی از اداره کل مربوطه باشند، اظهار داشت: پروژه های نیمه کاره در این شهرستان بسیار زیاد است تلاش شود الویت ها مشخص و جذب اعتبار صورت گیرد.

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت با تاکید بر اینکه مردم در شرایط سخت معیشتی قرار گرفته اند،گفت: شخص رییس جمهور بصورت شبانه روزی پای کار بوده و در تلاش می کند مشکلات رفع گردد.