پبام تبریک فرمانده سپاه شهرستان شفت به مناسبت روز خبرنگار
پبام تبریک فرمانده سپاه شهرستان شفت به مناسبت روز خبرنگار
یقیناً وجود شما عزیزان بود که دوربین و قلم بدست در هر وقت از شبانه روز در صحنه های حماسه و در سختی ها، تلخی ها و شیرینی های تاریخ حاضر شدید و با ثبت وقایع و حوادث در لحظه؛ آنها را ماندگار کردید.

به گزارش تیتر گیلان، در متن پیام تبریک فرمانده سپاه ناحیه شفت آمده است؛

بسمه تعالی

▪️خبرنگاران یکی از مهمترین ارکان مطالبه گری و صدای مردم چه در داخل و چه در مجامع جهانی هستند. خبرنگاران پل ارتباطی مردم با مسئولانند که اگر این رسالت بزرگ را از روی صدق و دلسوزی انجام دهند بسیاری از چالش ها و مشکلات احتمالیِ برطرف و دفع می گردد که بحمدالله تاکنون نیز اینگونه بوده و این سند سربلندی و عزت جامعه بزرگ خبرنگاری کشورمان است.

▪️یقیناً وجود شما عزیزان بود که دوربین و قلم بدست در هر وقت از شبانه روز در صحنه های حماسه و در سختی ها، تلخی ها و شیرینی های تاریخ حاضر شدید و با ثبت وقایع و حوادث در لحظه؛ آنها را ماندگار کردید.
▪️اینجانب با آرزوی قبولی عزاداری و سوگواری حسینی اصحاب رسانه و ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدگرانقدر محمود صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم ، بویژه خدمت شما خبرنگارانِ عزیز ، دغدغه مند و مخلص شهرستان و همچنین اصحاب بسیج رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده ، سلامت، سعادت و توفیق روزافزونتان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

▪️سرهنگ پاسدار احمدنقدپور
فرمانده سپاه و خادم بسیجیان شهرستان شفت