«مطالبه گری» یکی ضروریات شفت است
«مطالبه گری» یکی ضروریات شفت است
فرمانده سپاه شفت مطالبه گری را یکی از ضروریات شهرستان شفت دانست و گفت: شناسایی چالش‌های شهرستان و اقدام به تولیدات رسانه‌ای و جریان سازی حرفه ای هماهنگ و همگرا می‌تواند به سیر توسعه شفت شتاب دهد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر گیلان ، سرهنگ احمد نقدپور، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شفت عصر امروز در نشست صمیمی با اصحاب رسانه با اشاره به امر جهاد تبیین، اظهار کرد: اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی بیشترین نقش را در تحقق جهاد تبیین و اثربخشی آن در جامعه دارند.

وی با اشاره به فراگیری مخاطبین در فضای مجازی، افزود: فضا سازی، تبلیغ و اقناع مخاطبین و قشر عظیم مردمی امروزه با تبیین صحیح دستاوردهای انقلاب و نظام از سوی فعالان رسانه و خبرنگاران میسر است.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با اشاره به اینکه در بیان گزارش کار برخی مدیران خدمات ارایه شده به مردم صرفاً به نام شخص مدیر و یا دستگاه اجرایی اعلام می‌شود، گفت: بیان اقدامات و گزارش عملکرد مدیران باید به عنوان دستاورد انقلاب اسلامی در فضای مجازی و رسانه‌ها منعکس شود.

نقدپور، مطالبه گری را یکی از ضروریات شهرستان شفت دانست و گفت: شناسایی چالش‌های شهرستان و اقدام به تولیدات رسانه‌ای و جریان سازی حرفه ای هماهنگ و همگرا می‌تواند به سیر توسعه شفت شتاب دهد.

وی با بیان اینکه سپاه در پنج ماموریت دفاعی، امنیتی، علمی، فرهنگی و محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مردم خدمت می‌کند، گفت: سپاه در تمام ادوار در خدمت مردم بوده و در کنار دولت تلاش می‌کند تا خدمات عمومی زه مردم راحت تر ارایه شود.

گفتنی است در این نشست جعفر رمضانپور به عنوان مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان شفت منصوب و معرفی شد.

انتهای پیام/