اجرای سرود سلام فرمانده توسط جوانان عاشورایی شفت
اجرای سرود سلام فرمانده توسط جوانان عاشورایی شفت
مسوول هیئت رزمندگان اسلام شهرستان شفت از برگزاری برنامه جوانان عاشورایی در این شهرستان با برگزاری اجرای سرود سلام فرمانده در میدان انقلاب شفت در ۱۴ محرم امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر گیلان ،احمد قاسمی، مسوول هیئت رزمندگان اسلام شهرستان شفت امروز در جمع اصحاب رسانه در سالن اجلاس سپاه ناحیه شفت، اصل نظام و دولت اسلامی را اساس و پایه اعتقادی و مبنای فکری دانست و اظهار کرد: رسانه ها باید به عنوان مدافعان ارزشها در نظام اسلامی از اساس و مبانی فکری و اعتقادی اسلام و نظام و ارکان مقدس آن دفاع و حمایت کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و لزوم حفظ شعائر اسلامی، افزود: حب و دوستی امام حسین علیه السلام حرارتی است که هیچگاه از حرارت آن کم نخواهد شد.

مسوول هیئت رزمندگان اسلام شهرستان شفت از تمهید مقدمات مردم شهرستان در برپایی بیرق موکب الحسین شفت در کربلا خبر داد و گفت: این موکب در ایام اربعین میزبان خدمت گذاری به حداقل پنج هزار زائر حسینی است و نیازمند حمایت همه جانبه است.

قاسمی با بیان اینکه شفت از جمله شهرستانهایی است که کاروان و موکب حسینی در ایام اربعین خواهد داشت، گفت: حضور جوانان در راهپیمایی اربعین حسینی تأثیر گذارترین کار فرهنگی است.

وی از برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در شفت خبر داد و گفت: این مراسم در مصلی شهرستان برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود حداقل دو هزار نفر در آن حضور پیدا کنند.

مسوول هیئت رزمندگان اسلام شهرستان شفت همچنین از برگزاری برنامه جوانان عاشورایی در این شهرستان با برگزاری اجرای سرود سلام فرمانده در میدان انقلاب شفت در ۱۴ محرم امسال خبر داد.

انتهای پیام/