غافلگیری سارقان با ۱۱۰ متر کابل برق در شفت
غافلگیری سارقان با ۱۱۰ متر کابل برق در شفت
با رعایت اصول حفاظتي و مراقبتی و همچنین توجه به هشدارهای پلیس می‌توان از وقوع بسياري از سرقت‌ها پیشگیری كرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تیتر گیلان،فرمانده‌ انتظامی شفت از شناسایی و دستگیری سارقان سابقه‌دار کابل برق در این شهرستان خبر داد و گفت: از این افراد ۱۱۰ متر کابل برق سرقتی کشف شد.
سرهنگ “عبدالعلی شعبانی” در این گفت‌وگو با اشاره به اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد اظهار داشت: با رعایت اصول حفاظتی و مراقبتی و همچنین توجه به هشدارهای پلیس می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌ها پیشگیری کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه ماموران پاسگاه انتظامی شالماء حین گشت‌زنی در نیمه‌‌های شب ۲ نفر را حین سرقت کابل برق دستگیر کردند افزود: سارقان سابقه‌دار در تحقیقات پلیس به ۴ فقره سرقت کابل برق در مناطق مختلف شهرستان شفت اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت از کشف حدود ۱۱۰ متر کابل برق سرقتی از سارقان خبر داد و گفت: سارقان ۳۱ و ۳۲ ساله پس از معرفی به مرجع قضائی، روانه زندان شدند.
این مقام انتظامی در پایان به توجه و رعایت مردم به هشدارها و توصیه‌های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت تاکید کرد و از آنها خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

🚔 معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شفت 🚔