بسته شدن پرونده سارق سیم برق در شفت
بسته شدن پرونده سارق سیم برق در شفت
مهمترين اولويت برنامه‌هاي پليس اقدامات پيشگيرانه انتظامي براي جلوگيري از وقوع جرايم به ویژه سرقت است.

 

به گزارش تیتر گیلان، فرمانده انتظامی شفت از دستگیری سارق سیم برق در این شهرستان خبر داد و گفت: این سارق به ۷ فقره سرقت اعتراف کرد.
سرهنگ “عبدالعلی شعبانی” در این گفت‌وگو با بیان اینکه وقوع جرایمی همچون سرقت و بازتاب منفی آن در سطح جامعه می‌طلبد که پیشگیری از وقوع این جرم از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی در اجرای ماموریت‌ها باشد اظهار داشت: مهمترین اولویت برنامه‌های پلیس اقدامات پیشگیرانه انتظامی برای جلوگیری از وقوع جرایم به ویژه سرقت است.
وی در ادامه از وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان شفت و پیگیری موضوع توسط پلیس خبر داد و گفت: ماموران پاسگاه انتظامی جیرده حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی یک نفر سارق را حین سرقت سیم برق دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت با اعلام اینکه این سارق در تحقیقات پلیس به ۷ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد افزود: سارق ۳۲ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.
این مقام انتظامی در پایان با اعلام اینکه برای دستیابی به امنیت اجتماعی مطلوب در جامعه، جدی گرفتن مشارکت مردمی بسیار مهم است خاطرنشان کرد: آگاهی بخشی و بالابردن دانش انتظامی مردم از جمله اقدامات مهم پیشگیرانه است که می‌تواند در کاهش وقوع سرقت نقش بسزایی داشته باشند.

🚔 معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شفت 🚔