امضای تفاهم‌نامه همکاری اداره کل راه‌آهن شمال٢ با سازمان انتقال خون استان گیلان
امضای تفاهم‌نامه همکاری اداره کل راه‌آهن شمال٢ با سازمان انتقال خون استان گیلان
در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه و همچنین معرفی راه‌آهن به مردم شریف استان صبح امروز، تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل راه‌آهن شمال٢ و سازمان انتقال خون استان گیلان منعقد گردید.

به گزارش تیتر گیلان، این مراسم که پیش از فرا رسیدن روز جهانی اهدا خون در دفتر مدیر کل راه‌آهن شمال٢ برگزار شد، غلامحسین ولدی با بیان اینکه اهدای خون از مصادیق بارز انسان دوستی است اظهار داشت: خوشبختانه این اداره کل از ابتدای امر تعامل بسیار خوبی با سازمان انتقال خون استان گیلان داشته تا بتواند ضمن ترویج روحیه ایثار و بخشندگی در جامعه، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در جهت ارتقاء فرهنگ اهدای خون گام بردارد.

ولدی افزود: اداره کل راه‌آهن شمال ٢ آمادگی همکاری جهت استقرار اتوبوس سیار انتقال خون در ایستگاه راه‌آهن رشت در ایام و مناسبت‌های مختلف را دارد و به منظور فرهنگ‌سازی این امر خداپسندانه در پخش تیزر کلیپ‌های اهدای خون برای مسافرین قطارها، ایجاد غرفه تبلیغی و همچنین همکاری جهت اجرای برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و …. از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

در ادامه بابک پاکدل ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های شبانه روزی زحمتکشان راه‌آهن شمال٢، به تشریح وضعیت انتقال خون استان در کشور پرداخت و امضاء تفاهم‌نامه با اداره کل راه‌آهن شمال۲ را گامی موثر جهت ایجاد فرهنگ اهدای خون دانست.

مدیرکل سازمان انتقال خون گیلان تصریح کرد: ایستگاه راه‌آهن رشت فرصت مناسبی برای جذب نیروهای بالقوه اهدا کننده خون می‌باشد که با امضای این تفاهم‌نامه امیدوار هستیم خیل کثیری از مسافرین نیز به این امر گرایش پیدا نمایند و هر اهدا کننده با اهدای خون خود جان حداقل سه نفر را نجات دهد.

در پایان این مراسم، غلامحسین ولدی از تلاش‌های سازمان انتقال خون استان با اهدای المانی از راه‌آهن قدردانی نمود و یادآور شد: اداره کل راه‌آهن شمال٢ آمادگی خود را برای اجرای این تفاهم نامه اعلام می‌دارد تا شاهد گسترش روزافزون فرهنگ اهدای خون در سطح استان باشیم.

انتهای پیام/