اولویت نخست، تامین برق مشترکان خانگی است
اولویت نخست، تامین برق مشترکان خانگی است
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در راستای تامین برق مطمئن و پایدار، اولویت نخست، مشترکان بخش خانگی است که باید بطور جد مد نظر قرار بگیرد.

به گزارش تیتر گیلان، «بهمن داراب زاده» در جلسه تشکیل کارگروه مدیریت مصرف که با حضور نمایندگان شرکت توزیع نیروی برق گیلان برگزار شد، با اشاره به تابستان پیش رو و افزایش دما گفت: با برنامه ریزی، تمهیدات و اقدامات صورت گرفته، انتظار می رود تابستان امسال را نسبت به تابستان سال گذشته با موفقیت و با مشکلات کمتری سپری کنیم.
وی افزود: تمامی برنامه ریزی های انجام شده؛ شامل تعمیرات نیروگاهی، هماهنگی های انجام شده با صنایع و کاهش مصرف و ساعات کار ادارات در صورتی می تواند موفقیت آمیز باشد که مردم شریف و فهیم نیز با همدلی و همکاری در استفاده بهینه از انرژی برق کوشا باشند و یار و یاور خدمتگزاران خود در صنعت برق باشند.
داراب زاده گفت: خوشبختانه بیش از ۹۹ درصد تعمیرات نیروگاهی انجام شده و تقریبا تمامی نیروگاه ها در پیک تابستان امسال با ظرفیت کامل در مدار خواهند بود.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: تامین برق مشترکان خانگی، اولویت نخست و بسیار ضروری و مهم بوده و بایی تمامی تلاش خود را در این زمینه داشته باشیم.
وی افزود:به منظور ترغیب مشترکان بخش خانگی در زمینه استفاده بهینه از انرژی برق، مشترکان خوش مصرف باید مورد تشویق قرار بگیرند و با برگزاری مسابقات فرهنگی در زمینه مدیریت مصرف برق، برای مشترکان عزیزمان انگیزه بیشتری ایجاد نماییم تا از برق به اندازه، هوشمندانه و منطقی استفاده نمایند.

انتهای پیام/