تقدیر استاندار از تلاش‌های مدافعان سلامت و مردم گیلان در مدیریت بیماری کرونا
تقدیر استاندار از تلاش‌های مدافعان سلامت و مردم گیلان در مدیریت بیماری کرونا
استاندار گیلان با اشاره به موفقیت‌های حاصله در بحران کرونا، از تلاش‌های مردم استان و همچنین دانشگاه علوم پزشکی و مشارکت‌کنندگان در کنترل بیماری، تقدیر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تیتر  گیلان ، دکتر اسدالله عباسی – استاندار گیلان ظهر امروز در نشست ستاد کرونا گیلان در سالن غدیر استانداری با اشاره به اقدامات ستاد کرونا استان، اظهار کرد: در آغاز شیوع کرونا در کشور،  بلافاصله پس از تشکیل ستاد ملی کرونا، ستاد استانی کرونا  در  گیلان نیز  تشکیل  و سیاست‌های دولت و همچنین دغدغه‌های مردم را در آن دنبال کرده است.
وی با اشاره به تلاش‌های همه‌جانبه در مدیریت بیماری کرونا، افزود: مدیریت صحیحی که امروزه در کرونا حاصل شده ، مرهون تلاش‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همکارانشان و همچنین همراهی مردم استان است.
نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به برخی از موفقیت‌های استان در بحران کرونا، گفت: گیلان در نوبت اول و دوم واکسن کرونا در کشور حائز رتبه نخست شده و امیدواریم با همراهی مردم و رسانه‌ها، در نوبت سوم نیز پوشش واکسیناسیون در استان به سطح مورد انتظار برسد.
دکتر عباسی با اشاره به جمعیت ساکن و شناور قابل‌توجه در استان گیلان، خاطرنشان کرد: در تعطیلات نوروزی امسال حدود هفت میلیون نفر مسافر وارد استان گیلان شد و تمام تلاش ما در استان در جهت حفظ و ارتقای ایمنی و سلامت مردم و استان بوده است.
وی با اشاره به پیشتازی گیلان در ایثار و ازخودگذشتگی، گفت: گیلانیان مفتخر هستند که نخستین شهید مدافع سلامت کشور -نرجس خانعلی زاده- را تقدیم سلامت مردم کرده‌اند.
استاندار گیلان در پایان،  ضمن تقدیر از همراهی بی‌مثال و کم‌نظیر مردم با سیاست‌های دولت در مدیریت بیماری کرونا، از  اصناف و دستگاه‌های اجرایی کشور  قدردانی کرد.