نقش کلیدی منابع انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی انکار ناپذیر است
نقش کلیدی منابع انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی انکار ناپذیر است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک روز ملی منابع انسانی، گفت: نقش کلیدی منابع انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی انکار ناپذیر است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تیتر گیلان ؛ دکتر ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن ۲۵ فروردین، روز ملی منابع انسانی را تبریک گفت.
در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان  آمده است؛
۲۵ فروردین ماه؛ روز ملی منابع انسانی، فرصت مناسبی برای تقدیر از  تلاشگرانی است که به عنوان حیاتی ترین رکن سازمان، نقش کلیدی  آنان در پیشبرد اهداف سازمانی انکار ناپذیر است.
هرچند که در حال حاضر  بسیاری از سازمانها به فناوری های پیشرفته سخت افزاری و نرم افزاری مجهز شده اند، با این وجود، بقا و ارتقای سازمانها  بدون بهره مندی و استفاده بهینه از  ظرفیت ها، خلاقیت ها و توانمندیهای منابع انسانی، امکان پذیر نخواهد بود، زیرا هر سازمانی برای اجرایی کردن برنامه ها و دستیابی به اهداف خود، به منابع انسانی وابسته است.
اینجانب روز ملی منابع انسانی  را به یکایک نیروهای پرتلاش و  متعهد دانشگاه علوم پزشکی گیلان که طی  دوران خدمت خود به ویژه در ایام بحران کرونا، جهاد گونه، در حفظ و ارتقای سلامت جامعه تلاش می کنند، تقدیر و تشکر می نمایم.
دکتر ارسلان سالاری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان