مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج‌ دانش‌آموزی رشت افتتاح شد
مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج‌ دانش‌آموزی رشت افتتاح شد
آیین افتتاح مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج دانش آموزی رشت همراه با اکران فیلم کوتاه به رسم رفاقت جهت پخش در راهیان نور مجازی برگزار شد.

به گزارش تیتر گیلان، آیین افتتاح مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج دانش آموزی رشت همراه با اکران فیلم کوتاه به رسم رفاقت جهت پخش در راهیان نور مجازی برگزار شد.

مسئول مرکز آفرینش های هنری بسیج دانش آموزی رشت گفت: این مرکز با هدف جذب و شناسایی استعداد دانش آموزان و تولید آثار هنری متناسب با گفتمان انقلاب اسلامی راه اندازی شده است

سجاد پورجعفری با بیان اینکه برای خلق آثار هنری زیبا و فاخر باید ظرفیت سازی و جبهه سازی شود گفت: در صورتی می‌توان یک کار را انقلابی و جهادی نامید که آن کار اثر بخش باشد.

وی با اشاره به اینکه مرکز آفرینش‌های هنری بسیج دانش آموزی در زمینه هنر‌های فیلم کوتاه و بلند، عکس، سرود، موسیقی، گرافیک، طراحی، شعر، ادبیات و نمایش فعالیت خواهد کرد گفت: با شناختی که از استان گیلان میرود آثار این استان در سطح کشور خواهد درخشید.

مسئول مرکز آفرینش های هنری بسیج دانش آموزی رشت گفت: پیشینه این استان در دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و نیز وجود استعداد بالقوه جوانان، درخشان است و‌ فرصت بدیعی برای تولید آثار فاخر در حوزه گفتمان انقلاب اسلامی فراهم شده است.

‌پورجعفری با اشاره به اینکه دانش آموزان زیادی در شهرستان رشت داریم که دارای استعدادهای بالقوه می باشند، افزود: ما با متخصص نمودن این عزیزان در جهت بهره‌برداری و استفاده از این استعدادها کوشا هستیم و در این شناسایی بسیج در زمینه‌های مختلف نقش مهم و تاثیرگذار دارد و ورود به حوزه تهدیدات نرم دشمنان از جمله رویکرد‌های مهم بسیج دانش آموزی است.

وی افزود: یکی از مشکلات در این استان نبود زیر ساخت مناسب مسائل فرهنگی است که امیدواریم با کمک مراکز فرهنگی و هنری بتوانیم بخشی از این مشکلات را با راه اندازی این مرکز مرتفع کنیم.

مسئول مرکز آفرینش های هنری بسیج دانش آموزی رشت گفت: در این مرکز به زودی خبرهای خوبی جهت برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته ، فتوشاپ، تدوین، عکاسی ، فیلمبرداری، صدابرداری، اجرا و فن بیان، برنامه نویسی تحت وب و دیگر موضوعات مرتبط با دانش آموزان را خواهیم داشت.

به گزارش تیتر گیلان، در این مراسم از فیلم کوتاه (به رسم رفاقت) شهدای راهیان نور گیلان شهیدمحمد مهدی مقدم و شهید نریمان مددی مژدهی رونمایی شد.

انتهای پیام/