طرح بدون واسطه مطالبات حوزه سلامت گیلان با وزارت بهداشت
طرح بدون واسطه مطالبات حوزه سلامت گیلان با وزارت بهداشت
هم زمان با سفر هیات دولت به گیلان، میز ارتباطات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رشت استقرار یافته است و مردم استان می توانند بدون واسطه، درخواست ها و مطالبات خود را درحوزه سلامت، با نماینده عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تیتر گیلان؛ هم‌زمان با پانزدهمین دور از سفرهای استانی رییس‌جمهور و هیات دولت به استان، معاونان وزرا، معاونان روسای سازمان ها و نمایندگان مسوولان عالی دولت در گیلان، حضور یافته اند.
طبق برنامه‌ریزی‌های ستاد مرکزی ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری و استانداری گیلان، حداقل ۳۲ میز ارتباطات مردمی نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های اجرایی از امروز پنجشنبه به مدت دو روز در سطح ادارات کل یا ادارات زیرمجموعه آن استقرار یافته است.
میز ارتباطات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز امروز هم‌زمان با آغاز به کار میزهای ارتباطات مردمی در گیلان، در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت برقرار است و دکتر یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی کشور به نمایندگی از وزیر بهداشت، حضور دارد.
گفتنی است؛ در این میز ارتباطات مردمی، مردم گیلان به‌ویژه شهروندان رشتی، بدون واسطه می توانند مطالبات و درخواست های حوزه سلامت، بهداشت و درمان، آموزش و فرهنگی و دانشجویی را مطرح کنند.