وقتی قامت فرمانده ارتش در برابر مقام مادر شهید خم می‌شود
وقتی قامت فرمانده ارتش در برابر مقام مادر شهید خم می‌شود
امشب فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی نیروی زمینی ارتش در منزل شهید شکوری حضور یافت و عاشقانه در برابر مقام شامخ مادر شهید، قامت خم کرد.

به گزارش تیتر گیلان از فومن، امشب سرهنگ خلبان ولی رحمانی، فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی نیروی زمینی ارتش در آستانه فرارسیدن ولادت حضرت زهرا سلام الله علیهما و روز مادر در منزل شهید اسماعیل شکوری، یکی از شهدای فومن حاضر شد و در برابر مادر این شهید گرانقدر عاشقانه و مقتدرانه قامت خم کرد.

جانشین فرماندهی مرکز آموزش هوانیروز شهید وطن‌پور اصفهان در دیدار با مادر شهید اظهار کرد: مادران شهدا اسوه مقاومت و صبر هستند.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی ارتش با تبریک روز مادر به همه مادران ایران به ویژه مادران شهدا گفت: خدمت به مردم راه پر فراز و نشیبی است و این راه عزتمند با دعای مادران شهدا تسهیل می‌شود.

رحمانی با بیان اینکه راه ما همان راهی است که شهدا آن را پیموده‌اند، افزود: در عرصه خدمت و جهاد از مادران شهدا تمنای دعا داریم تا بتوانیم در راه جهاد و پیمودن راه شهدا، سربلند و عزتمند باشیم.

گفتنی است، سرهنگ رحمانی در دوران کرونا به سبب اقدامات قابل تحسین ارتش در جهت توسعه متوازن خدمات حوزه سلامت به ویژه احداث بیمارستان های سریع الاحداث گام های موثری برداشته است.

به سبب اقدامات جهاد گونه این فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران، خدمات منحصر به فردی در حوزه سلامت گیلان به ویژه در احداث بیمارستان و طرح‌های توسعه از سوی ارتش برای ملت بر جای ماند.

به گزارش فارس، شهید شکوری در ۲۴ دی ۱۳۶۱ در منطقه‌ مریوان‌ توسط‌ حزب‌ کومله‌ کردستان‌ بر اثر اصابت‌ گلوله‌ به‌ سختی مجروح‌ و به‌ درجه‌ والای شهادت‌ رسید.