استحکام محل سکونت مردم مهمترین هدف بزرگترین واحد تولیدی سیمان استان گیلان است
استحکام محل سکونت مردم مهمترین هدف بزرگترین واحد تولیدی سیمان استان گیلان است
برای ارتقای کیفیت محصولات با مرجع کنترل کیفیت (شرکت تحقیق توسعه صنعت سیمان) قرارداد همکاری بسته شده و با انجام آزمایشات مختلف ، محصولات خزر به بالاترین سطح کیفیت رسیده است.

 

به گزارش تینر گیلان نشست تخصصی “بررسی راهکارهای ارتقا کیفیت بتن آماده” به همت شرکت سیمان خزر و انجمن بتن استان گیلان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور واحدهای تولید کننده بتن آماده در سطح استان گیلان در محل دفتر فروش شرکت سیمان خزر رشت برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر اسحق جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر ضمن تسلیت رحلت جان‌سوز مادر سقای آب و ادب و علمدار دشت کربلا، شاه بانوی بنی هاشم، حضرت امّ البنین (علیها سلام) و عرض خیر مقدم به حاضرین، به بیان فرصت ها و چالش های بین صنعت سیمان و صنعت بتن پرداخت و با اشاره به راهکارهای لازم برای تقویت زنجیره تامین، اظهار کرد: تعامل دو صنعت سیمان و بتن می تواند در راستای توسعه زیرساخت ها در بخش های مختلف اثرگذار باشد.
وی با اشاره به موفقیت های سیمان خزر در عرصه ملی و استانی، افزود: بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، دلسوز و کارآمد و همچنین وجود نگاه جهادی و انقلابی توام با تکیه بر علم و تکنولوژی، راز موفقیت سیمان خزر بوده است.
مدیرعامل سیمان خزر با اشاره به کیفیت محصولات این شرکت، تصریح کرد: توجه به کیفیت اهم دغدغه های مدیریت و پرسنل زحمت کش سیمان خزر بوده ودر این راستا گام های اثربخشی من جمله ایجاد دپوی مناسب مواد اولیه مرغوب، استفاده از سنگ آهک تخت آسمان یک، راه اندازی نمونه گیر و تعمیرات اساسی دپارتمانهای تولید برداشته شده است.
دکتر جمال امیدی، برخورداری از مصالح مرغوب و باکیفیت را لازمه ساخت و سازهای مقاوم دانست و بیان کرد: سیمان خزر با توجه و تکیه بر علم و استانداردهای روز دنیا و بهره گیری از متخصصین جوان و توانمند خود با کیفیت ترین سیمان منطقه را تولید نموده است.
وی با تاکید بر لزوم اعتمادسازی در جامعه متعاقب تولید مصالح با کیفیت و مرغوب، افزود: سیمان خزر توان تولید انواع سیمانهای مورد نیاز بازار را دارا می باشد .

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر با بیان اینکه مردم مهم ترین سرمایه های اجتماعی هستند گفت: سیمان خزر علاوه بر توجه به کیفیت، در قیمت گذاری محصولات هم منافع مردم را ارجح دانسته و با عرضه کارشناسی و عادلانه در بورس کالا، مسئولیت های اجتماعی را در کنار وظیفه اقتصادی جزء اهم وظایف این واحد تولیدی عنوان نمود.
دکتر جمال امیدی با اشاره به اجرای عملیات تعمیرات شرکت، بیان کرد: علیرغم تحریم ها و محدودیت های اقتصادی با بهره گیری از توان و تخصص داخلی تعمیرات اساسی در بخش های مختلف شرکت انجام پذیرفته و همین موضوع در روند توسعه و موفقیت خزر نقش آفرین بوده است.
مدیرعامل شرکت سیمان خزر به تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص ارتقای کیفیت محصولات پرداخت و اظهار کرد: برای ارتقای کیفیت محصولات با مرجع کنترل کیفیت (شرکت تحقیق توسعه صنعت سیمان) قرارداد همکاری بسته شده و با انجام آزمایشات مختلف ، محصولات خزر به بالاترین سطح کیفیت رسیده است.


وی با اشاره به کیفیت بالای محصولات سیمان خزر افزود: ارتقای کیفیت برای اولین بار زمینه ساز اخذ مجوز تولید سه محصول جدید از مرجع استاندارد گردید.
در بخشی دیگر از این نشست تخصصی جناب آقای رهبر ، رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان بتن آماده استان گیلان، مشکلات و چالش های این صنف را برشمرده و پس از آن مهندس محمودی مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفی و مهندس بهنیا مدیر فروش شرکت سیمان خزر توضیحاتی را ارائه نمودند.
در پایان حاضرین جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و دکتر جمال امیدی نیز با بیان این نکته که شرکت سیمان خزر به بلوغ کیفی و کمی رسیده و این مهم ناشی از خود باوری، خود اتکایی و توجه و اعتماد به تخصص و توانمندیهای داخلی بوده، جلسه پایان یافت.