به تأخیر افتادن پروژه‌های نیمه‌تمام در گیلان به مردم آسیب می‌رساند
به تأخیر افتادن پروژه‌های نیمه‌تمام در گیلان به مردم آسیب می‌رساند
رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با تأکید بر همکاری وکلای ملت در جهت اتمام پروژه‌های عمرانی در استان گیلان، گفت: برخی از پروژه‌های عمرانی استان اگر همچنان تأخیر داشته باشند هم به مردم آسیب می‌رسد و هم استان از حداقل رفاهیات بازمی‌ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تیتر گیلان ، دکتر حمیدرضا حاجی بابایی- رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی، امروز – در جمع خبرنگاران رشت با اشاره به اهداف سفر یک ‌روزه اعضای کمیسیون تلفیق بودجه و همچنین برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به گیلان، اظهار کرد: این هیئت از سد دیورش در رودبار، بیمارستان ۴۰۰ تخت خوابی سایت لاکان رشت، مدیریت پسماند و لندفیل سراوان بازدید کرده است.

وی از مساعدت کمیسیون تلفیق مجلس در جهت تحقق پروژه‌های نیمه ‌تمام در گیلان تأکید کرد و افزود: در تلاشیم با همت نمایندگان فعال و پرکار گیلان در کمیسیون ‌های تلفیق و کمیسیون برنامه، قدم‌هایی را برای پیشرفت پروژه‌ها برداریم.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در تشریح ارزیابی از بازدیدهای به ‌عمل‌آمده از سطح پروژه‌های نیمه تمام در گیلان، گفت: برخی از پروژه ‌های عمرانی استان اگر همچنان تأخیر داشته باشند،  هم به مردم آسیب می‌رسد و هم استان از حداقل رفاهیات بازمی‌ماند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش ‌‌به‌سزای گیلان در کشور، خاطرنشان کرد: گیلان یک استان مهم و تعیین‌کننده در کشور به لحاظ موقعیت جغرافیایی، گردشگری و مسائل گوناگون بوده و از این جهات دارای اهمیت ویژه‌ای است.

به گفته رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اعضای این کمیسیون با کمک یکدیگر سعی دارند تا کمک قابل‌توجهی از منابع ملی به پروژه‌ها در گیلان داشته باشند.