تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از وزیر بهداشت
تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از وزیر بهداشت
سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تیتر گیلان ، متن تقدیر به شرح زیر است:
در پهنه آفاق انسانیت، همواره نام کسانی می درخشد که تمام هستی خویش را با هدفی متعالی نثار نوع دوستی و خدمت به آحاد جامعه به عنوان اوج احترام به کرامت انسانی می پذیرند.
این روزها که به تعبیر رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی با عارضه ی یک بیماری وسیع همه گیر و بین المللی مواجه هستیم؛ خداوند متعال ما را موظف کرده است که نسبت به سلامت مردم احساس مسئولیت کرده و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و بسیج امکانات موجود بتوانیم هرچه زودتر این بلا را از سر ملت ایران ، ملت های مسلمان و همه بشریت کم و کوتاه نماییم.
مدافعان سلامت، کادر درمان و همه دستگاه ها و نهادهای انقلابی که در این آزمون دشوار، جهاد فی سبیل الله کرده و موجب قدرتمند نمودن یک ملت شوند، مصداق بارز مسئولیت پذیری، تعهد انسانی و دینی آنها می باشد که بدون تلاش شبانه روزی، صبر و توکل به خداوند متعال، این امر مهم محقق نمی گردید.
بدینوسیله به توصیه ی حدیث شریف: من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق جامه عمل پوشانده و صمیمانه قدردان زحمات شبانه روزی شما و همکاران گرانقدرتان که در قالب طرح بسیج ملی شهید حاج قاسم سلیمانی تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و تمام توان خود را برای مقابله با ویروس منحوس کرونا به کار گرفته اید، از خداوند متعال آرزوی موفقیت، سربلندی و توفیق روزافزون شمار را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) عزیز را خواستارم.
سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی