رئیس دادگستری گیلان: مشکل گیلان فقر مدیریتی است
رئیس دادگستری گیلان: مشکل گیلان فقر مدیریتی است
رئیس کل دادگستری گیلان متوقف شدن اقدامات و طرح‌های پیشین را ما حصل قصور مسؤولان استان دانست و گفت: مشکل استان گیلان فقر مدیریتی وعدم استفاده از مسؤولان توانمند و متخصص است.

به گزارش تیتر گیلان  از رشت، نشست حل مشکلات زیست محیطی رودخانه‌های گوهر رود و زرجوب به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان امروز برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان گیلان در این نشست با اشاره به مشکلات دو رودخانه زرجوب و گوهررود که سالیان زیادی مردم شهرستان رشت را تحت تاثیر قرار داده است، اظهار کرد: اعتبارات زیادی در گذشته جهت حل این معضل اختصاص یافته است ولی در خصوص محل هزینه کرد آن اطلاعاتی در دست نیست.

حجت الاسلام‌والمسلمین حمزه خلیلی، متوقف شدن اقدامات و طرح‌های پیشین را ما حصل قصور مسؤولان استان دانست و گفت: مشکل استان گیلان فقر مدیریتی وعدم استفاده از مسؤولان توانمند و متخصص است.

رئیس شورای قضایی استان گیلان با تاکید بر لزوم انجام پژوهش‌های علمی پیرامون وضعیت این دو رودخانه از گذشته تاکنون افزود: دستگاه قضایی با عزمی راسخ همزمان با تشکیل پرونده قضایی اقدامات لازم در خصوص رفع این مشکلات اتخاذ خواهد کرد