مشکل کاهش جمعیت معلول اندیشه انسان منهای خدا است/ جوانی جمعیت ایجاد صولت در درون و رعب در بیرون می کند/ برگشتن به آغوش توحید، اسلام و سنت پیامبر صلی الله وآله وسلم راهکار افزایش جمعیت است
مشکل کاهش جمعیت معلول اندیشه انسان منهای خدا است/ جوانی جمعیت ایجاد صولت در درون و رعب در بیرون می کند/ برگشتن به آغوش توحید، اسلام و سنت پیامبر صلی الله وآله وسلم راهکار افزایش جمعیت است
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: برگشتن به آغوش توحید، اسلام و سنت پیامبر صلی الله وآله وسلم و عمل به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از راهکارهای افزایش جمعیت و جلوگیری از کاهش جمعیت است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در نشست توجیهی اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در حوزه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد با اشاره به ۷۲ ماده و ۸۳ تبصره این قانون اظهار کرد: اگر دنبال افزایش جمعیت جوان در کشور هستیم تمام پیش بینی ها در قانون حمایت از خانواده آمده است.
وی، کاهش جمعیت را چالش تمام ملت ها عنوان کرد و افزود: مشکل جمعیت در دنیا معلول اندیشه انسان منهای خدا است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه اندیشه اومانیستی جفایی است که بشریت امروز به خود داشته است، تصریح کرد: دوری از خدا و دوری از دین موجب شده بشر از فطرت خود فاصله بگیرد.
آیت الله فلاحتی به واژه زن در اندیشه اومانیستی اشاره کرد و گفت: زن را به دو بخش زن اجتماعی و غیر اجتماعی تقسیم کردند و در این باور، زن اجتماعی زنی است که دوشادوش مردان در جامعه کار می کند.
وی با اشاره به اینکه مادر در همه اندیشه های توحیدی بشر از جایگاه ویژه ای برخوردار است، بیان کرد: مادر در نظام فطرت الهی از صفت هایی برخوردار است که هیچ انسانی از آن برخوردار نیست.
نماینده ولی فقیه در گیلان، مادر و نظام مادرانه را ترمیم کننده کاهش جمعیت در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: زمانی که زن را از جایگاه الهی و روحانی پایین آوریم و او را در جایگاه کار و تلاش ببریم و هیچ قیدی نداشته باشیم این فطرت الهی محکوم به شکست خواهد بود.
آیت الله فلاحتی، برگشتن به آغوش توحید، اسلام و سنت پیامبر صلی الله وآله وسلم را از راهکارهای افزایش جمعیت و جلوگیری از کاهش جمعیت ذکر کرد و یادآور شد: عمل به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از دیگر راهکارهای افزایش جمعیت محسوب می شود.
امام جمعه رشت با بیان اینکه یکی از علل تاثر جوامع اسلامی از اندیشه اومانیستی فاصله مسلمانان از تفکر دینی است، اظهار کرد: جوانی جمعیت ایجاد صولت در درون و ایجاد رعب در بیرون می کند.
انتهای پیام/