نابودی منافع مردم گیلان توسط صاحبان قدرت پیش‌قدم در انتخابات
نابودی منافع مردم گیلان توسط صاحبان قدرت پیش‌قدم در انتخابات
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه در این چند سال گذشته صاحبان قدرت، منافع مردم گیلان را نابود کردند، تصریح کرد: این صاحبان قدرت در انتخابات پیش قدم هستند و برای اینکه به منافع خود دسترسی پیدا کنند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

به گزارش تیتر گیلان، سردار سید علی آقازاده پیش از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی سازمان جوانان شورای راهبردی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه باید عقب‌ماندگی‌ها در گیلان جبران شود، اظهار کرد: برخی در استان گیلان به منافع مردم توجهی ندارند و فقط به فکر منافع خودشان هستند.

وی با بیان اینکه در مدیریت شهری استان گیلان در چند سال گذشته ضعیف عمل شده، افزود: برخی برای تحمیل منافع خود و انتخابات، برخی از اموال عمومی، کارخانجات، محیط‌زیست و رودخانه‌های گیلان را نابود کرده‌اند.

نماینده مردم شریف شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از همین مسئولان استانی کارخانه پوشش را نابود کردند، گفت: برخی از افراد صاحب نفوذ این استان با فساد و رانت و برای اینکه به منافع انتخاباتی خود برسند، بیش از ۳۶ هزار کارگر گیلانی را بیکار کردند.

آقازاده با بیان اینکه برخی از آقایان در گیلان به فکر منافع خود هستند، گفت: کارخانه‌های باارزش استان گیلان را تاراج و نابود کردند تا به منافع شخصی خود برسند.

وی با اشاره به اینکه در این چند سال گذشته صاحبان قدرت منافع مردم گیلان را نابود کردند، تصریح کرد: این صاحبان قدرت در انتخابات پیش قدم هستند و برای اینکه به منافع خود دسترسی پیدا کنند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

انتهای پیام/