ابقای مدیران دولت روحانی و بانیان وضع موجود در کلیدی ترین سازمان اقتصادی استان کارشکنی در کار دولت است
ابقای مدیران دولت روحانی و بانیان وضع موجود در کلیدی ترین سازمان اقتصادی استان کارشکنی در کار دولت است
حجت الاسلام اشکوری : ابقای مدیران دولت روحانی و بانیان وضع موجود در کلیدی ترین سازمان اقتصادی استان کارشکنی در کار دولت است.

 

 

به گزارش تیتر گیلان حجت السلام  اشکوری عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با انتقاد از کم کاری و بی تحرکی استاندار گیلان در تغییر مدیران دولت روحانی گفت: بعد از گذشت حدود ۴ ماه از آغاز به کار دولت آقای رئیسی، مدیریت استان همچنان در دست عناصر بی انگیزه و بعضا ناکارآمد دولت روحانی است. ایشان ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز تنفیذ حکم ریاست جمهوری آیت الله رئیسی که فرمودند: « در تشکیل دولت سرعت عمل به خرج داده شود اظهار داشت: استاندار نماینده ی دولت در استان است و بعد از گذشت حدود ۳ ماه هنوز نتوانسته است فرمانداران خود را انتخاب کند و این موضوع جای تعجب دارد!
وی با بیان اینکه استان گیلان سرشار از نیروهای توانمند، مؤمن، انقلابی و صاحب تخصص است که باید این نیروها را شناسایی و فرصت خدمت به مردم را برای آنها فراهم کرد اظهار داشت : تعلل استاندار نسبت به استفاده از نیروهای متخصص، متعهد، جوان، انقلابی و همسو با دولت ایت الله رئیسی، خسارت به منافع مردم و تضعیف دولت سیزدهم است. حجت الاسلام حسینی اشکوری ادامه داد: استاندار حق ندارد مطالبه ی به حق مردم که همان تغییر و عزل بانیان وضعیت موجود است را نادیده بگیرد.
ایشان با ابراز نگرانی از عملکرد استاندار در ابقای مدیران دولت روحانی گفت: آیا استفاده از کسانی که عامل وضع اسفناک موجود بودند در کلیدی ترین سازمان مالی و اقتصادی استان دهن کجی و کارشکنی در کار دولت جدید نیست؟ ایشان ادامه داد: امروز در فضای مدیران انتخاب شده گیلان جای جوانان انقلابی کجاست؟ وی خطاب به استاندار گیلان گفت: جناب آقای استاندار نگذارید مردم از عملکرد شما نگران و ناامید شوند.
حجت الاسلام اشکوری ادامه داد: با توجه به سهل انگاری صورت گرفته در عدم استفاده از افراد شایسته و انقلابی در مناصب اجرایی و سیاسی استان، چنانچه این روند توسط آقای استاندار ادامه داشته باشد ، بعید به نظر می رسد که ایشان بتواند انتظار جامعه انقلابی و اصولگرای استان را برآورده نماید . حجت الاسلام اشکوری در بخش دیگری از سخنان خود به عقب ماندگی های استان گیلان اشاره کرد و گفت: استان گیلان به رغم داشتن توانمندی های بسیار، همچنان در لیست استان های کمتر برخوردار کشور قرار دارد. وی با طرح این سوال که آیا مدیران خسته و ناکارآمد دولت روحانی قرار است در دولت انقلابی آقای رییسی همچنان باقی بمانند، خاطر نشان کرد: تأخیر در عزل مدیران ناکارمد در استان به معنای بی‌برنامگی ، عدم برخورداری دولت از نیروی انسانی همسو و در نتیجه القای ناامیدی به مردم خواهد بود. وی در پایان سخنان خود اظهار داشت؛ مردم ، جریان ها و گروه های انقلابی در گیلان، دیگر طاقت حضور و ابقای مدیران بی انگیزه و ناکارآمد دولت روحانی را ندارند و هرچه زودتر باید تکلیف این افراد مشخص گردیده و افراد انقلابی، خوش سابقه ، جوان و توانمند جایگزین این افراد شوند . وی در پایان با بیان اینکه ؛ متاسفانه برخی نمایندگان مجلس تلاش می نمایند در انتصابات انحراف ایجاد نمایند و در انتصابات منافع شخصی را بر منافع انقلاب ترجیح میدهند ، اضافه نمود ؛ در صورت دخالت مخرب و بیجای برخی نمایندگان مجلس در بحث انتصابات و ایجاد انحراف در مسیر دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی در گیلان ، قطعا حامیان واقعی دولت آیت الله رئیسی و دلسوزان انقلاب و رهبری در استان سکوت نخواهند کرد. وی در پایان ادامه داد جریان اصیل و انقلابی در گیلان با هیچ یک از نمایندگان اصولگرای مجلس‌ و فعالان سیاسی، عقد اخوت نبسته و در حالی که همه ی گروه های اصولگرا و انقلابی را به وحدت و دوستی دعوت می کنیم ، به افرادی که به اسم اصولگرایی و به بهانه حمایت از دولت آیت الله رئیسی، به دنبال سهم خواهی و دستیابی به منافع شخصی و گروهی خود هستند‌ هشدار می دهیم که اجازه نمی دهیم فرصت خدمت گذاری به مردم مظلوم گیلان در دولت آیت الله رییسی ، قربانیِ معاملات شخصی و گروهی و منفعت طلبیِ عده ای فرصت طلب گردد .‌ وی همچنین اشاره کرد ؛ گروه ها و جریان های انقلابی و ارزشی در استان نگذارند افراد فرصت طلب منافع انقلاب و مردم را فدای مطامع شخصی خود نموده و مبادا یک عده با عناوین مختلف اصولگرایی و به بهانه حمایت از دولت آیت الله رئیسی در انتخابات، فرصت ایجاد شده در خدمت به مردم مظلوم گیلان را فدای بازیها و معاملات نامتعارف سیاسی و حزبی خود نمایند.